Regl 27.08.2010da oldum.Şu an ayın 15i inanılmaz her tarafım ağrıyor.Başımı tutAmıyorum.Eklemlerim kırılıyor resmen.Karnım ağrıyor.Midem bulanıyor.

yüce rabbim hepimizin gönlüne göre versin bende çokistiyorum ama olmuyo bi türlü kerra senin gibi sancılar yaşıyorum test yapıyorum ama sonuç hep negatif anlıyabiliyorum seni çok zor bişiy allah hepimizin yardımcısı olsun herkezin gönlündekini versin tez zamanda...:(

adetim düzenli olurdu. Gecen adet bittiğinde 4_5 gün sonra ilişkiye girdik eşimle ama bu ay 5 -7 gün adet olmadım. Karın ağrım var korkuyorum hamile olma ihtimali % kaç? Idrar Test yapsm cevap alır miyim? Mide bulantım yok. Lütfen yardım edin

stresten olabilir canım kafanı rahat tutmaya çalış kaç kez benimde öyle oldu ama sonuç negatifti.ama bu ay adet sancısı çekiyodum.4gün gecikti ve idrar testi yaptım silik çıktı kan testinde kesinleşti hamiş olduğumu öğrendim :) inşallah sende öylesindir,herşeyi belirti sanıp canını sıkma yeter benim hiç bi belirtim olmadı.

benimde heray düzenli olur fakat bu ay tam 30 gün oldu 26.gün olurdum test yaptım negatif çıktı dünde çok şiddetli sancım oldu tamam oluyorum dedim fakat hala hastalanmadım. hamile olabilirmiyim. çok istiyorum cvp yazın arkadaşlar lütfen

adet sancısı var ama olammama

ya cok yoruldum hergun bı umut gırıyorum bısey goruururmde umut olur bana dıyeee ama yoookkkkkk ıkı sene oldu her ay beklemek cok zor her gun bebegının hayalıyle uyanmak onu n olacagı nı dusenerek gunleerı gecrmek her ay adete bes gun kalasıyla hamıleymıs gıbı heves sarması ama sonunda husran bu ayda ıkıncı gunum ama adet olmadım ama cok kotu sancılanıyorum olacagımı bılıyorum ama bı umut dıyede heveslenıyorum tabı bunu kımse anlatamıyorm anca aynı ceken anlar cevremde kılere sabırsız bı ınsan mısım gıbı gelıyo beklıcem baska carem yok allahtan gelern hersey guzeldır....

sprelim var ama adetim 1 hafta gecikti midem bulanıyor başım dönüyor hamile olabilirmiyim?

adetten bir hafta önce kasıkta batmalarım oluyordu.ayın 16 sında adet olmam gerekiyordu.ayın on yedisinin sabahı idrar testi yaptım negatifti.üç gün geçti.olmadım.arada adet sancısı yaşıyorum.hamile olma ihtimalim var mı bilemiyorum...

canım seni heveslendirmek istemem ama bazı çubuk tesler bozuk çıkabiliyo biran önce ddoktora gitmeni tavsiye ederim canım

Geri