Adet söktürücü içtim ama hala adet olmadım hamile olabirmiyim

fanaaa

Yeni Üye
Üye
Adet söktürücü içtim ama hala adet olmadım hamile olabirmiyim
lh yumurtlama testim adetimin 25. günü iki gün üst üste pozitifti 3 gün degerlendirdim adet günüm gecti test yaptım negatif sökmesi için arlusal içmeme rağmen hala adet olamadım ne yapamalıyım hamile olabilir miyim kan testi yapmadım fakat idrarda negatifti.

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Test yapmışsınız sonuç negatif ve ardından tarlusal kullanmışsınız. Tarlusal kullanımı sonrası 1 hafta içinde mensiniz gerçekleşmez ise hekime görünüp muayene olun.

Ben tarlusal kullandım adet olmadım ve doktora gittim kistlerim büyümüş ve dushaston kullandım üç gün oldu biteli halen adet olmadım gebelik yok evde defalar test yaptım kan tahlili yaptım sonuç 0.1 neden olmuyorum deli olucam bana

Ben tarlusal kullandım adet olmadım ve doktora gittim kistlerim büyümüş ve dushaston kullandım üç gün oldu biteli halen adet olmadım gebelik yok evde defalar test yaptım kan tahlili yaptım sonuç 0.1 neden olmuyorum deli olucam bana
Kistleriniz adet gecikmesine neden olabilir. Adet gecikmesi sonrası doktorunuz ilaçlar reçete etmiş muhtemelen 1 hafta içinde adetiniz gerçekleşir.Hcg değerinize görede hamile değilsiniz.

Geri