Adet sonrasi kahverengi lekelenmem gecmiyor

Asli1990

Yeni Üye
Üye
Adet sonrasi kahverengi lekelenmem gecmiyor
Merhaba kizlar size bir sorum var

Esimle bu ay cocuk denemelerine basladik ancak olumsuz oldu ve regli oldm fakat 3 gun suren regl min ardindan 4-5 gundur gecmeyen kahverengi lekelenmem var. cocuk istedigim icin muayene olmustum herhangi bir kist varligindan soz etmemisti doktor. Boyle bir durum yasayan oldu mu ilk defa basima geliyor. Hergun kulodumda hafif bir lekelenme goruyorum.

Cok sevgiler

Merhaba arkadaşım. Adet bitiminden sonra bende de 3-4 gün süren lekelenmeler oluyor bazen 9 gün sürdüğü bile oluyor. Havalar ısındı mevsim dönüşleri , stres buna da katkıda bulunabiliyor. Bunların dışında kist, miyom rahimde yara vs gibi durumlarda lekelenmeye neden olabilir.

Merhaba arkadaşım. Adet bitiminden sonra bende de 3-4 gün süren lekelenmeler oluyor bazen 9 gün sürdüğü bile oluyor. Havalar ısındı mevsim dönüşleri , stres buna da katkıda bulunabiliyor. Bunların dışında kist, miyom rahimde yara vs gibi durumlarda lekelenmeye neden olabilir.

Tesekkur ederim gecen ay doktor kontrolunden gectim bunlardan biri yoktu ama hava degisikligi yasadim onun etkis olabilir dedigin gibi :rolleyes::hayal:

Geri