Adete 7 gün kala hamilelik belli olur mu hamilemiyim

Gamzeee16

Yeni Üye
Üye
Adete 7 gün kala hamilelik belli olur mu hamilemiyim
Merhabalar ben yaklaşık 2 gündür hafif bir kanama yaşıyorum ve dün aile hekimliğinden bir beta testi yaptırdım ve sonuç 0.10 çıktı adet sancısı gibi bi takım ağrım oluyor halsizlik baş ağrısı sizce bunun nedeni ne olabilir yarın in kadın Doğuma sıra aldım fakat yarın için geç olur mu tereddütte kaldım adetime de tam şuan 7 gün var yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

Selamlar testi biraz erken yapmışsınız lütfen iki üç gün kala bir kez daha yenileyip sonucu buraya bize yazar mısınız yapacağınız tek şey beklemek olcaktır.

erken yapmamım sebebi kanamam oldu ondan korktum ve şuan hala da oluyorum bu ne zaman geçer acaba beni bayağı bir kuşkuya soktu

Merhabalar ben yaklaşık 2 gündür hafif bir kanama yaşıyorum ve dün aile hekimliğinden bir beta testi yaptırdım ve sonuç 0.10 çıktı adet sancısı gibi bi takım ağrım oluyor halsizlik baş ağrısı sizce bunun nedeni ne olabilir yarın in kadın Doğuma sıra aldım fakat yarın için geç olur mu tereddütte kaldım adetime de tam şuan 7 gün var yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

Merhaba arkadaşım adet dönemi bazen 4-5-6-7 gün geri gelebilir. Sıklıkla olmaz bu normaldir. Fakat bunun dışında vajinada yara,yırtık, kist,miyom vs varsa buda kanamaya sebep olabilir. Yarın kanamanızın nedenini muayene ile öğrenirsiniz. Hcg değerinizde negatif hamile değilsiniz.

Yani kanama eğer adet gibi ise regl oluyorsunuzdur
Yok adet gibi değil bu farklı pembemsi gibi kırmızı gibi bir renk
Selamlar testi biraz erken yapmışsınız lütfen iki üç gün kala bir kez daha yenileyip sonucu buraya bize yazar mısınız yapacağınız tek şey beklemek olcaktır.
Merhabalar bugün hastaneye gittim ve ultrasondan bakıldı ve bi parça olduğunu söyledi bundan kaynaklanan bi kanama olduğunu söyledi adet olduktan sonra gidip birde alttan muayene edeceğini belirrtti başka yalayan birileri olursa bilgi olsun hepinizin yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

Merhaba regl olmam gereken tarih üzerinden 4gün geçti ve bugün kan teati yaptırdım sonuç 0,10 çıktı. Henüz regl olmadım olmazsam testi tekrarlamama gerek var mı?

Merhaba, hcg değerinizde gebelik emaresi yok. Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine katkıda bulunabilir. 5 gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün. Hekim tekrar test isteyecek ve muayene edecektir. Sonuç itibari ile gecikmenin nedeni anlaşılır.

Merhaba.. Son adet tarihim 18 Eylül. 1 kasımda beta hcg testi yaptım 27.3 çıktı doktorum biraz beklemem gerektiğini söyledi 5 gün sonra yani dün tekrar test yaptım ve sonuç 118.5 çıktı. Sizce hamile miyim? Hamileysem ne kadarlık? Tekrar beta hcg testi yapmama gerek var mı? Yoksa ultrasonda görünür mü?

Merhaba, hcg değerine göre 7 + 2 günlük gebesiniz. Gebeliğin bu haftasında bebeğin kalp atışları usg ile duyulabilir. Gebeliğinizin seyri için hekim kontrolünde olun..

Geri