Adetim 2 gün sürdü nedeni nedir

Beautyy0202

Üye
Üye
Adetim 2 gün sürdü nedeni nedir
Merhaba 5-6 gün süren adetim bu ay gününden 2-3 gün önce erken ve 2 gün sürdü. Önceden adetim gelmeden önce yoğun ağrım olurdu ama sabaha karşı geldi. Ağrısı öğlen oldu ama kanın rengi değişik değildi ve leke halinde de değildi yani yerleşmeden şüphelenmedim. Ama 3 ay önce ve ondan 2 ay önce de yani 5 ay önce 2şer ay arayla ella kullandım. Bunun etkisi olur mu? Veya durumum gebelik midir? Bu arada girdiğim ilişkiler vajinal değil + boşalma olmadı ayrıyetten prezervatifle oldu

Vermiş olduğunuz bilgilere göre durumunuz ne ilaç nede gebelik kaynaklı. Adet döneminin bir kaç gün geri gelmesi ve 2 gün sürmesi normaldir. Adet miktarı her ay aynı olmayabilir. Fakat sık sık kısa süreli döneminiz olursa bir kadın doğum uzmanına görünün. ( Ertesi gün hapları sık sık kullandığı zaman adet döngüsünü etkileyebilir hormonlara müdahale edebilir. 3 ay önce kullanıldığı için durumunuzla ilgisi yoktur.)

Vermiş olduğunuz bilgilere göre durumunuz ne ilaç nede gebelik kaynaklı. Adet döneminin bir kaç gün geri gelmesi ve 2 gün sürmesi normaldir. Adet miktarı her ay aynı olmayabilir. Fakat sık sık kısa süreli döneminiz olursa bir kadın doğum uzmanına görünün. ( Ertesi gün hapları sık sık kullandığı zaman adet döngüsünü etkileyebilir hormonlara müdahale edebilir. 3 ay önce kullanıldığı için durumunuzla ilgisi yoktur.)
Teşekkür ederim sayın adminin :) bugün erkek arkadaşımla anal yolla birlikte olduk kondom vardı fakat hamilelik riski var mıdır kondom olduğu halde içerde boşalma olmadı ayrıca kondomu kontrol ettik. Erkek arkadaşımın eline kondomu takmadan önce zevk suyu bulaşmıştı fakat ellerini sildi ayrıca organını bile kondom varken sildi zevk suyu bir iki damlaydı. Sanırım zevk suyunun hamilelik oluşturabilmesi için vajinal ilişki sırasında gerçekleşmesi gerekiyor. Sizde gebe kalma durumum var mıdır?

Geri