Adetim 3 gün gecikti hamilemiyim ? Yardım eder misiniz

Ozge7890

Yeni Üye
Üye
Adetim 3 gün gecikti hamilemiyim ? Yardım eder misiniz
Arkadaşlar ben 2 aydir 28. Günde bir adet oluyordum ona nazaran bu ayda 28. Gün olarak hesapladm. Ve ona gore adet gecikmesinin 3.günü bugun kasik agrim 2 gün önce az vardı smdi yok. Goguslerde çok hafif sızlama var hamile olabilirmiyim? Ayrıca adet belirtilerinde yok smdlk

Muhtemelen adet belirtileri yaşamışsınız şunu sormak istiyorum size. Test yaptınız mı bu üç günlük gecikmenin ardından ?

Aslında erken değil, üç gün geçtiğini söylüyorsun. Yani sen regl döngünü herkesten daha iyi bilirsin. Hiç gecikme olmuyordu ise ve bu ay gecikti isen bence yapman gerekiyor. Tabiki gecikmenin başka sebepleri, ilaç psikolojik durum, ani sevinç ve üzüntü gibi nedenleri de olabilir. Ama en azından testi yaparak rahatlayabilirsin.

Güzel haberler almak dileğiyle...

Aslında erken değil, üç gün geçtiğini söylüyorsun. Yani sen regl döngünü herkesten daha iyi bilirsin. Hiç gecikme olmuyordu ise ve bu ay gecikti isen bence yapman gerekiyor. Tabiki gecikmenin başka sebepleri, ilaç psikolojik durum, ani sevinç ve üzüntü gibi nedenleri de olabilir. Ama en azından testi yaparak rahatlayabilirsin.

Güzel haberler almak dileğiyle...
Anlıyorum tesekkur ederim

Benim gebelik kan testinde değerim 15 çıktı ama doktor net bişey söylemedi acaba hamilemiyim

Adetim 3 gün geçti ama 2 gündür adet olacakmışım gibi çok sancim var hiç bir leke falan da yok sizce hamilmiyim

Geri