adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

bebeğim benim

Yeni Üye
Üye
adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var
adetim 4 gün geçikti
kizlar ben en son 8 haziranda adet oldum bu ay 7 sinde olmam lazimdi 4 gün gecti ama hala olmadim,felaket kasik agrisi cekiyorum cok akintim var ha geldi ha gelecek diyorum ama yok yok.persrmbe günü test yaptim negatif cikti acaba sizce kac gün daha beklemeliyim?nolur yardim edin

merhaba canim senin hep duzenli midir adetlerin yani boyle gecikmelerin felan oluyormuydu?

Ins hamilesindir canim beklemek zor gercekten ama testler kisiye gore degisiyor kimisinde cok erkenden pozitif cikarken kimisinde geceikmelere ragmen negatif cikabiliyor. o yuzden en garantisi kan tahlilleri. eger beklemek istemiyorsan kan testini yaptir yada sevdenin dedigi gibi biraz daha bekle.

merhaba canim senin hep duzenli midir adetlerin yani boyle gecikmelerin felan oluyormuydu?

Ins hamilesindir canim beklemek zor gercekten ama testler kisiye gore degisiyor kimisinde cok erkenden pozitif cikarken kimisinde geceikmelere ragmen

negatif cikabiliyor. o yuzden en garantisi kan tahlilleri. eger beklemek istemiyorsan kan testini yaptir yada sevdenin dedigi gibi biraz daha bekle.
canim ben daha önce d.k.h kullaniyordum ve düzenli gelirdi.nisan ayinda hapi biraktim ve mayis ayinda bir hafta gecikmeli geldi ama haziran ayinda gününde geldi,bu ay bes gün gecti hala yok 2 gün daha bekliycem bidaha test yapicam oda negatif cikarsa doktoruma gidicem

kızlar ben dayanamadım bugün test yaptım iki tane çok çok silik ikinci çizgi çıktı ama o kadar silikki ben bile zor gördüm inanın =) cuma adet olmam gerekiyo sizce hamilemiyimdir üffff çok merak ediyorum =(

kızlar ben dayanamadım bugün test yaptım iki tane çok çok silik ikinci çizgi çıktı ama o kadar silikki ben bile zor gördüm inanın =) cuma adet olmam gerekiyo sizce hamilemiyimdir üffff çok merak ediyorum =(
canim ikinci cizgi silik cikinca hamilesin demek oluyor,adetin kac gün gecikmisti birkacgün sonra testi tekrarla istersen.insallah hamissindir canim

benimde adetim 4 gün gecikti ilk gün kahverengi akıntı geldi dün test yaptım negatif çıktı bugün 4. gün gene kahverengi akıntı geldi 1 2 damla acaba hamilemiyim bu akşam acile gitsem kan testi yaparlarmı hamileysem ve düşürürsem çok üzülürüm lütfen yardımcı olurmusunuz

Geri