Adetim 5 gün gecikti hamile olabilir miyim

Ravzanurr

Yeni Üye
Üye
Adetim 5 gün gecikti hamile olabilir miyim
Merhaba adetim 5 gün gecikti çocuğum olsun istiyorum yumurtlama döneminden iki gün öncesi,yumurtlama döneminde ve iki gün sonrasında ilişkiye girdik hamile kalmanın en kesin günlerinde yani ayın 21 inde adet olmam gerekiyordu ama olmadım hâlâ bugün ayın 25 i adet olmam gereken günün sabahında test yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugün adetimin 5 günü geçti olmadım yine başka bı marka testi denedim onda da negatif çıktı hamilelik belirtilerim var bulantı oluyor ama ben hayatım boyunca neredeyse hiç denilecek kadar az kustum kusamıyorum bu yüzden sıkıyorum kendimi göğüs şişmesi bacaklarımda ağrı var baş dönmesi ve sürekli uyuma hissi belimde ve tek taraflı kasık ağrıları var daha kan testi yapmadım kafam çok karıştı bana yardımcı olabilir misiniz hamile olabilir miyim

Ekli dosyalar

• 15142002535391004179650.jpg
    15142002535391004179650.jpg
    3,3 MB · Görüntüleme: 3.151
  • B612_20171225_130957.jpg
    B612_20171225_130957.jpg
    3,4 MB · Görüntüleme: 1.646
  • B612_20171225_131138.jpg
    B612_20171225_131138.jpg
    3,3 MB · Görüntüleme: 1.793
  • B612_20171225_130957.jpg
    B612_20171225_130957.jpg
    3,4 MB · Görüntüleme: 1.536
Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Tıbbi koşullar , kullanılan ilaçlar yada aşırı strese maruz kalma adet gecikmesine neden olabilir. Belirtiler psikolojik yada adet öncesi septomlar olabilir. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul ediliyor fakat ev tipi gebelik testlerinin de hatalı sonuç verme ihtimali var. Size önerim bugün yada yarın hcg testi yaptırın net sonucu alırsınız.

Teşekkür ederim cevabınız için kan testi yapıp emin olmak istiyorum bu arada bu güne kadar hiç bu kadar gecikmem olmamıştı bir de belirtiler ortaya çıkınca şüphelenmeye başladım inşallah hamileyim dir. Allah tüm isteyenlere hayırlı evlatlar versin

Rica ederim , septomlarınız gebelik lehine emin olmak için bugün hcg testi yapın sonucu bizimle paylaşın. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Adetim 5 gün oldu geceli normalde de gecikmeler oluyor ama bu defa adet belirtim yok kadınlarda ağrı mide bulantısı belimde ağrı var cocuk da istiyorum ayrıca inofolic kullanıyorum sizce hamilemiyim şimdi den cevaplar için teşekkür ederim

5 gundur adetim geciyor çocuk da istiyorum normalde gecikmelerim oluyor ama inofolic kullanıyorum adet belirtim yok kasiklarda ağrı belde ağrı ve mide bulantısı var sizce hamilemiyim

5 gundur adetim geciyor çocuk da istiyorum normalde gecikmelerim oluyor ama inofolic kullanıyorum adet belirtim yok kasiklarda ağrı belde ağrı ve mide bulantısı var sizce hamilemiyim

Merhaba, test yapmadan gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Test yapmanız için yeterli gecikme mevcut en kısa zamanda gebelik testi yapınız.

Günaydin benim de 5 gündür adetim gecikiyor midem bulaniyor ara sira kasik da hafif agri var belimde de. Test daha yapmadim cükü 4 hamilelik te hepsinde hep o günlerde negativ cikti sorna positif.Benim son 1 senede 2 düsük yaptim. Dr lar da bana kizimda verildi ilaclar vermiyorlar. Bakalim diyor lar. Kan pihtilasma da var yeni ögrendim ne yapmaliyim.

Gebelik testi yapmadan hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Belirtileriniz gebelik kaynaklı olduğu gibi başka sağlık koşullarından da kaynaklanabilir. Yada durum psikolojik olabilir. Test yapmak için yeterli gecikme mevcut , gebelik testi yapın.

Merhabalar. Her ay düzenli adet oluyorum ama nedense bu ay tuhaflaştı. 5 önce adet olmam gerekiyorken olmadım. 5 gün geciktim. Adet ağrılarım var, bel ağrım var ve göğüs hassasiyeti de var şişkinlik ve acıma. Ama adet olmadım daha. Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri