Adetim 5 gün gecikti sizce hamilemiyim ?

S

Sego

Forum Okuru
Adetim 5 gün gecikti sizce hamilemiyim ?
Herkese merhaba.. Kaç gündür ne yapacağımı bilmiyorum.. adetim tam 5 gün gecikti, henüz test yapmadım cuma günü yapmayı planlıyorum hayal kırıklığına uğramamak için. Hamile olabilirmiyim aceba? Belirti olarak sadece belim ağrıyor ara da bir ama regl olucam diyede korkmuyorum değil bu yüzden :/

Merhaba, valla kimse müneccim değil test yapmadan hamile olup olmadığını öğrenemezsin. Adet gecikmesi olunca akla ilk gelen gebelik olsada bir takım sebepler adet gecikmesine neden olabiliyor. Benzer sorularda uzmanımız hep aynı cümleleri kullanıyor bizde yineleyelim. Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Çünkü psikolojik olabilir, başka durumlardan dolayı belirtiniz olabilir, adet öncesi septomlar olabilir. Test yapmanız için yeterli gecikmeye sahipsiniz. En kısa zamanda test yapın merakınızı giderin.

Merhaba, valla kimse müneccim değil test yapmadan hamile olup olmadığını öğrenemezsin. Adet gecikmesi olunca akla ilk gelen gebelik olsada bir takım sebepler adet gecikmesine neden olabiliyor. Benzer sorularda uzmanımız hep aynı cümleleri kullanıyor bizde yineleyelim. Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Çünkü psikolojik olabilir, başka durumlardan dolayı belirtiniz olabilir, adet öncesi septomlar olabilir. Test yapmanız için yeterli gecikmeye sahipsiniz. En kısa zamanda test yapın merakınızı giderin.
Haklısınız bir an önce yapıp öğrenicem, teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar 3 senelik evliyim mayısın 30 unda adetim başladı haziran 1 de bitti şuan adetim 5 gün gecikti şeffaf bir akıntim var göğüs ağrısı veya hassasiyeti yok ama sol kasığımda yattığım zaman krap gidiyor bel ağrım var ama benim belimde normalde ağrı var duzlesmeden dolayı her test yapmamda negatif sonucu alınca kötü oluyorum bu sefer biraz daha bekliyorum sizde direk kan testi yaptırsam mi yoksa beklemelimiyim

Merhaba, septomlarınız görünürde gebelik lehine fakat durumunuz başka koşullardan da kaynaklanabilir. Test yapmanız için yeterli gecikme mevcut.Beklemenize gerek yok bugün hcg testi yapabilirsiniz.

Ateş basmaları hormonal değişimlerden kaynaklanır. Menopozda , adet öncesi ve gebelikte ortaya çıkabilir. Septomlara takılmayın. Tek başına bir septom bir sağlık durumuyla bağdaştırılmaz.

Geri