Y

yesilova

Hamiş Melek
günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi

K

kadayıf

Yeni Üye
Üye
üstüne görmüş olabilirsin eğer devamı gelmezse bi iki gün sonra test yap çıkar.

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
yerleşme lekeside olabilir ama yinede çok umutlanma testini yapmadıkça allah hayırlısnı versin inşallah

S

sibel...

Forum Okuru
slm kizlar ben ilk kez dogum kontrolü hapi kullandim ve 6 tane kalmisti biraktim esimle denedik bi kac kez sonra adet gunum olmadigi 10 da halde agrisiz 7 gun kan geldi bittikten sonra cok denedik 22 sinde adet olmam gerekirken olmadim ve 29 u bugun hamile miyim bilmiyorum bilgilerinzi paylasirsaniz sevinirm

B

böcegm

Yeni Üye
Üye
kızlar beniim adetimde 3 gün gecikti bir haftadır midem bulanıyo tansiyonum düşüyo çok halsizm karnım adet olcakmışım gibi agrıyo ama olamıyorum akıntı basladı kii hiç olmazdı hamile olabilrmym

K

Kayıtsız Üyebuse

Forum Okuru
benim adetim bigün gecikti ama ara ara hafif sancılarm oluyor cabuk acıkıyorum ama fazla yyemyrm akntm oluyor

Y

yasemin36

Forum Okuru
ben 2 aylık evlıyım hemen cocugumuz olsun ıstıyoruz.yalnız gecen ay doktora bas vurdum yumurtalıklarımın yavaş çalıştığını söyledı acaba cocugumun olmama rıskı yuksekmı

K

Kalbsiz_Melek

Forum Okuru
böcegm' Alıntı:
kızlar beniim adetimde 3 gün gecikti bir haftadır midem bulanıyo tansiyonum düşüyo çok halsizm karnım adet olcakmışım gibi agrıyo ama olamıyorum akıntı basladı kii hiç olmazdı hamile olabilrmym

Aynen canim bende de öyle , cok hamile kalmak istiyorum esimde istiyor , rabbim hayirlisini verir insallah

Z

züleyha nur fatsa

Forum Okuru
kızlarr çok heyecanlıyım . 17.07.2014 de adet olmuştum normalde 14.08.2014 de hasta olmam gerekiyordu olmadım hala. eşimle bi bebeğimiz olmasını çok istiyoruz. umarım eşimin yüzünü güldürme sansım olur :((

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba en az 3 günlük bir gecikmeniz olursa test yapın.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum ;)

F

fb izmir cici

Forum Okuru
2 gün adetım gecıktı sinirlilik durumum var karnımda kasıntı ayrıca haksızlık uyku hali arada mıde bulantısı var hamıle mıyım ki benım durumumda olan var mı

T

tugba simsek

Yeni Üye
Üye
Bende iki gun gecikti gebemiyim sence adet olmadim bi sefer adet oldum ama bidahada olmadim 18.9.2014 da bu tahride oluyordum bisefer 18.7.2014 de olmustum lutfen cwvap yazin bana cok istiyorum hayirlisi olsun inaallah

G

guzin firat

Forum Okuru
Mrb bayanlar bnm adetinde 8gun gecikti kasiklarm agrio belim cokagrio ama akinti gelio tek sacimi yeni actrdim boyattm cokagr isleer yaptm esya kaldrdm vs.hamilemiyim acaba korkyrm test yapmaya cnku korunuyrz ama anlamadm.

Y

yeter sarikaya

Forum Okuru
Benim adetim 2 gecikti kasiklarimda aqri batma ve bazen uyusuyo gbi birde bgn bulantim var avuc iclerimde ayaklarimda yanmalar hissediorum ve 4 gecedir uyuyamiyorum sizce test yapmalimiyim hemen..

C

cemre:))

Forum Okuru
Slm.arkadaslar enson adetim 18 eylülde oldu sun 3gun geçti ee bn 27 günde bir adet oluyorum test yaptım negatif çıktı enayi Produktorden aldım..Sonuç negatif:( ama kasiklarim ağrıyor sizce cikmiyabilrmi kesin sonuc hamile ıyim dir lütfen cwp

R

rusee

Forum Okuru
Merhaba...
Ben geçen ayin 18 inde adet gördüm bu ay gelmedi 1 hafta once test yaptim cikmadi ama kasik agrim çok mide bulantisi oluyor. Halsizlik. Uyku hali falan var hamile olabilir Miyim. Birde benim adetin cok duzensiz oluyor o yuzden mi gelmedi acaba. cevaplarinizi bekliyorum...

H

hatice ş

Forum Okuru
:hamis:Merhaba benim günüm 1 gün geçti çok acıkıyorum cacanım tuzlu ve turşu yemek istiyod acaba hamilemiyim aşeriyo olabilirmiyim:yemek:

B

beren cr

Forum Okuru
Arkadaşlar bn yeni katıldım aranıza ama bu steyi takip ediyorum bende 3yılık evliyim yaşım 25ama çocum olmuyor tam 3yıldır her ay hayel kırıklığı ve suan adetim2gün geçikti umutlanamıyorum bile çok kötüyüm

P

pnr

Forum Okuru
Arkadaşlar Merhaba birsey sormak istiyorum ben yaklaşık bir yildir 3 .de adet olup 8 .de bitiyorum hiç sasmiyor bu süreç ve bu ay hala olmadım bel ağrım çok var ve cok halsizim nezaman test yapmaliyim aslında yapmaya da çok korkuyorum nezaman test yapsam negatif oyüzden bu ay yapmayacağım gecikmeme rağmen kesin sonuç nezaman belli oluyor ozaman yapmak istiyorum

A

aysegul colakoglu

Forum Okuru
Mrb ben kasimin 24 de adet oldum simdi ise araligin 25 i test yapsam hamile oldugum cikarmi acaba

S

seren arican

Forum Okuru
Merhaba ben 28 kasimda adet gordum adetim 2 gün geçti göğüslerim 85 ama şuan 95 bedene zor sığdi Karnım çoook şiş ve kasılma var yüzüm sisti iki kez kusma ve arada mide bulantısı var öğle uykusu uyumam ama dün iki kez uyumuşum halsizim test yaptim sonuç göstermedi sizce hamilemiyim? Teşekkür ederim