T

Takıntılıyımm

Forum Okuru
İyı gunler bende adet duzensızlıgı ve kist var 14 hazıranda adet oldum ama kahverengıydı 5 gun felan surdu ve cok azdı sımdı adetim gecıktı adetten sonra hıc bı ılıskım olmadı olmadan oncede kıyafetler vardı. 14 temmuzda 2 gun cok az kahverengı akıntım oldu hamılelık olabılır mı lutfen yorumlarınızı beklıyorum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, hiç birliktelik olmadıysa gebe kalmanız mümkün değil. Gecikmenizin nedeni hormonal, rahim kaynaklı yada stresten dolayı olabilir. Durumunuzun netlik kazanması için kadın doğuma görünüp muayene olun.

S

Sekerkiz0404

Forum Okuru
Selam arkadaşlar ben yeniyim 2 cocugum var 7 yıllık evliyim 27 temuzadet tarihim bu ay adet gormedimm gunum 3 gündür geçiyor hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , gebeliğin ilk bulgusu beklenen döngüde gecikme olmasıdır fakat her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Yeterli gecikme mevcut test yapmanızı öneriyorum.

Z

Zehra zehra

Forum Okuru
Arkadaşlar ben bişey sorucam benim adetim heray 2 gün önce gelir ama hala olmadım yani 2 gün bitti gebelik testi yapmaya korkuyorum negatif çıkarsa diye cokk istiyorummm çünkü ayrıca bazı belirtiler var goguslerim de ve kasıklarım agriyo arada ama adet sancısı değil sizce ne yapmaliyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, Test yapmanızdan başka çıkar yol yok. Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur .

E

Elif su aksu

Forum Okuru
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba en az 3 günlük bir gecikmeniz olursa test yapın.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum ;)
Bnm 2 gün geçikmem var, kasıklarımda ufak ufak agrılar ve vook gerginlik var bnde acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Elif su aksu' Alıntı:
Bnm 2 gün geçikmem var, kasıklarımda ufak ufak agrılar ve vook gerginlik var bnde acaba hamilemiyim
Merhaba, test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Belirtiler gebelik belirtisi olduğu gibi adet öncesi septomlarda olabiliyor.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Eeda nur rukıye' Alıntı:
3 gündür adet olmadım hamile olabılırmıyım
Adet gecikmesinin bir çok nedeni var. Tek septomla gebelik teşhisi yapılmaz. Test yaprak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

A

Ašk meyvesi

Yeni Üye
Üye
böcegm' Alıntı:
kızlar beniim adetimde 3 gün gecikti bir haftadır midem bulanıyo tansiyonum düşüyo çok halsizm karnım adet olcakmışım gibi agrıyo ama olamıyorum akıntı basladı kii hiç olmazdı hamile olabilrmym
Benimde durumum aynı ama test negativ çıkdı ve hala adet olmadım

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ašk meyvesi' Alıntı:
Benimde durumum aynı ama test negativ çıkdı ve hala adet olmadım
Adet gecikmesi gebelik dışında bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Gebelik testi sonucunuz negatif çıktıysa gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına muayene olun. Yapılacak muayene ve hormon tetkileri durumunuz hakkında bilgi verecektir.