Adetim iki gün gecikti hamilemiyim

Merhaba arkadaşlar. Adetim yaklaşık 2 hafta geçti belim ağrıyor goguslerımde hassasiyet var bacaklarım kasıklarımda ağrılarım var ilk bir hafta çok sıddetlıydı şuanda günden günde azalıyor ağrılarım. Sizce hamılemıyım yarın doktora gidicem. Rabbim isteyen herkese versin..

Merhaba , buna benzer tüm sorulara verdiğimiz yanıt belirtilere daynarak gebelik teşhisi olmaz. Zira bu yanlış ve yanıltıcı olur. Yeterli gecikmeniz var test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

Arkadaslar ben iki aylık evliyım ve bu ay yumurtalama dönemmde oldu ve bugun adet olcaktım olmadım vr 28günde bir hemen günü gününe olurum hiç şaşmaz sizce hamilemiyimdir ilk defa gecikti ver normlde katnm 3gün önce agr aya baslar ama tık yok cok idrara cıkıyorum gögüslermde damaröar cıktı

Gecikmen varsa tets yap arkadaşım.Test yapmadan hamile olup olmadığını öğrenemezsin. Hava soğuk hepimiz sık idrara çıkıyoruz. Sırf bundan dolayı hamilesin diyemeyiz. Yarında adet olmazsan kanda gebellik testi yap doğru sonucu alırsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece idrar degil çok gerginim gaz oluyo kasıklarım agryo kaç gndr karnm şiş üstelik midem blanyo hafif hafif yani cevabniz gercktn cok tatmn ediciydii hiç yazmsan daha iyiiiydi

Slm arkadaslar bizde esimle bi aydır deniyoruz bugun adet olmam lazmdı olmadım günüm hiç şaşmaz iki haftadr mide bulantısı bel agrısı ve kasıklarım agryo ayrıca cok cabuk sinirle iyorum cok dık acıkıyorum ve gögüslerimde uca dogru uzanan damarlar cıktı sizce gebemiyim cok merk edyorum ama hemn kndmı kaptrmk istemyorum test yapmya ceknyorum aranzda tecrübeli olnlar cevaplıyabilirmi

Slm arkadaslar bizde esimle bi aydır deniyoruz bugun adet olmam lazmdı olmadım günüm hiç şaşmaz iki haftadr mide bulantısı bel agrısı ve kasıklarım agryo ayrıca cok cabuk sinirle iyorum cok dık acıkıyorum ve gögüslerimde uca dogru uzanan damarlar cıktı sizce gebemiyim cok merk edyorum ama hemn kndmı kaptrmk istemyorum test yapmya ceknyorum aranzda tecrübeli olnlar cevaplıyabilirmi

Yani siz adetinizin takibini en iyi bilensiniz. Hiç bugüne kaar şaşmadı ise yapacağınız tek şey hemen kandan gebelik testi yaptırmak olacaktır. Muhtemelen hamilesiniz. güzel ve hayırlı haberlerinizi bekliyoruz H

Arkadaslar ben iki aylık evliyım ve bu ay yumurtalama dönemmde oldu ve bugun adet olcaktım olmadım vr 28günde bir hemen günü gününe olurum hiç şaşmaz sizce hamilemiyimdir ilk defa gecikti ver normlde katnm 3gün önce agr aya baslar ama tık yok cok idrara cıkıyorum gögüslermde damaröar cıktı

Vallahi alemsiniz biz ultrasonmuyuz ayol hamile olup olmadığınızı bilelim. Soruna benzer onlarca soru var az zahmet edip okusaydın bari. Bebeklerde de gaz oluyor bundan dolayıda hamilesin diyemeyiz :D

iyi akşamlar adetim2 gün gecikti sabah ve şimdi test yaptım ikinci çizgi silik çıktı . 9 aylık evliyim doğum kontrol hapı kullanıyordum 3 ay oldu bırakalı sizce ümitlenmelimiyim ?

iyi akşamlar adetim2 gün gecikti sabah ve şimdi test yaptım ikinci çizgi silik çıktı . 9 aylık evliyim doğum kontrol hapı kullanıyordum 3 ay oldu bırakalı sizce ümitlenmelimiyim ?

Merhaba canım gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması hamileik olarak kabul ediliyor. Yarın mutlaka kanda gebelik testi yaptır . Benimde oğluşumda testim silik çıkmıştı .Darısı başına inşallah hamişsindir :)

Adetime 5 gun kala gebelik testi yaptim negatif cikti belirtilerim wardi suan adetim 2 gun gecikti sizce neden test yaptrmaya korkuyorum negatif cikarsa

Geri