Adetim iki gün gecikti hamilemiyim

Daha önce gecikmeniz olmadan test yapmışsınız .Şu an 2 günlük gecikme söz konusu tekrar test yapın.Test yapmadan hamile olup olmadığınızı öğrenemezsiniz.

29 haziranda esimle iliskiye girdik icine bosalmadi 1 temmuzda adet olmam gerekiyordu olmadim zaten adetim hep gecikir 22gun gectigi olmustur karnim belim agriyor ama midemde bulaniyor 5 yasinda jizim var ona hamile kaldigimdada esim icime bosalmadigini soylemisti acaba yine hamilemiyim yoksa pisikolojik veya sicak havalardan mi? Acil cevap kafayi yiycem

Bu kadar çabuk gebelik oluşmadığı gibi belirtide olmaz... Zaten adet düzensizliğiniz varmış. 10 güne kadar mensiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın. ( Ejakülasyon olmadan da gebe kalınabilir zevk suyuyla )

İyı gunler bende adet duzensızlıgı ve kist var 14 hazıranda adet oldum ama kahverengıydı 5 gun felan surdu ve cok azdı sımdı adetim gecıktı adetten sonra hıc bı ılıskım olmadı olmadan oncede kıyafetler vardı. 14 temmuzda 2 gun cok az kahverengı akıntım oldu hamılelık olabılır mı lutfen yorumlarınızı beklıyorum

Merhaba, hiç birliktelik olmadıysa gebe kalmanız mümkün değil. Gecikmenizin nedeni hormonal, rahim kaynaklı yada stresten dolayı olabilir. Durumunuzun netlik kazanması için kadın doğuma görünüp muayene olun.

Selam arkadaşlar ben yeniyim 2 cocugum var 7 yıllık evliyim 27 temuzadet tarihim bu ay adet gormedimm gunum 3 gündür geçiyor hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Merhaba , gebeliğin ilk bulgusu beklenen döngüde gecikme olmasıdır fakat her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Yeterli gecikme mevcut test yapmanızı öneriyorum.

Arkadaşlar ben bişey sorucam benim adetim heray 2 gün önce gelir ama hala olmadım yani 2 gün bitti gebelik testi yapmaya korkuyorum negatif çıkarsa diye cokk istiyorummm çünkü ayrıca bazı belirtiler var goguslerim de ve kasıklarım agriyo arada ama adet sancısı değil sizce ne yapmaliyim

Geri