Adetim iki gün gecikti hamilemiyim

Merhaba ben 28 kasimda adet gordum adetim 2 gün geçti göğüslerim 85 ama şuan 95 bedene zor sığdi Karnım çoook şiş ve kasılma var yüzüm sisti iki kez kusma ve arada mide bulantısı var öğle uykusu uyumam ama dün iki kez uyumuşum halsizim test yaptim sonuç göstermedi sizce hamilemiyim? Teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar bir hafta önce test yaptım negatif çıktı ama dun kan tahlili yaptım 5 haftalık hamileyim sakın testlere aldanmayın bu mutluluğu sizle paylaşmak istedim ayrıca da adet sancısı bel ağrısı göğüs ağrısı çekiyorum doktorum olması normal dedi. internette araştırıp cevap alamadığım soruları cevaplamak istiyorum size.kızlar beliniz bıçak gibi batıyor mideniz yanıyor göğüsleriniz çok ağrıyor tüm karnınızda çok fazla sancı oluyor özel bölgenizde adet olmaya hazırmış gibi sızı ve sanki her an kanama olacakmış gibi içi dolu hissi oluyor. eğer bunlar için korkunuz varsa sakın ola ümit kaybetmeyin idrar testi değil kan tahlili yapın.

Adet günüm dün ama olmadım hamile olabilirmiyim acil cvp lutfen

Ayin 21 adet olacaktım olmadım 24 sarımsı kırmızımsi akıntım geldi hamilemiyim acaba acil bi cvp verin

En son 8 nisanda adet gordum 4 gun duzenli sürdü adetim bittikten sonra iliskiye girdik 1 gunum gecti eskiden adet oncesi goguslerimde agri olurdu suan agri yok acaba hamilemiyim

En son 8 nisanda adet gordum 4 gun duzenli sürdü adetim bittikten sonra iliskiye girdik 1 gunum gecti eskiden adet oncesi goguslerimde agri olurdu suan agri yok acaba hamilemiyim

Arkadaşlar benim adetim 2 gün geçti bugün 3 gün ve adet olmadim kasıklarda ağrı var ve vajina bolgemde sızlama var acaba neden olabilir hamile olabilir miyim ki ?

arkadaşlar adetim iki gün geçti sancım var ara ara kasıklarımda ağrı göğüslerimde hassasiyet var hamile olabilirmiyim ne zaman test yapabilirim

Merhaba arkadaşlar bir hafta önce test yaptım negatif çıktı ama dun kan tahlili yaptım 5 haftalık hamileyim sakın testlere aldanmayın bu mutluluğu sizle paylaşmak istedim ayrıca da adet sancısı bel ağrısı göğüs ağrısı çekiyorum doktorum olması normal dedi. internette araştırıp cevap alamadığım soruları cevaplamak istiyorum size.kızlar beliniz bıçak gibi batıyor mideniz yanıyor göğüsleriniz çok ağrıyor tüm karnınızda çok fazla sancı oluyor özel bölgenizde adet olmaya hazırmış gibi sızı ve sanki her an kanama olacakmış gibi içi dolu hissi oluyor. eğer bunlar için korkunuz varsa sakın ola ümit kaybetmeyin idrar testi değil kan tahlili yapın.
benimde iki gün geçti kasıklarım ağrıyo sabahları midem ağrıyo adet olacakmış gibi sancım var hamile olabilirmiyim ne zaman test yapabilirim

Geri