adetime 5 gün var acaba hamile miyim

evet hamileyim darısı anne olmak isteyen herkesin başına
slm arkadaslar bende aranıza yenı katılanlardanım artık bırılerı ıle ıcımdekılerı paylasmam lazım bır yıllık evlıyım ve cocugum olmadı bu zaman kadar yaptıgım testler hep negatıftı en son cumartesı yaptım bıse cıkmadı daha sonra aynı teste baktım ıkıncı cızgıde cıkmıs dun aksam tekrar yaptım ıkıncı cızgı hafıfı cıkmıstı bende kan testı yaptırdım bugun negatıf cıktı bu arada adetım 6 gun gecıktı cvplarını beklıyorum

Ikinci cizgi çıktıysa hamilelik başlangıcı olabilir bir iki gün bekle hormonlar yükseliyor sonra test yap yine cizgi cıkarsa kesin hamilesin canım o zamanda hemen bi dr görün

slm arkadaslar bende aranıza yenı katılanlardanım artık bırılerı ıle ıcımdekılerı paylasmam lazım bır yıllık evlıyım ve cocugum olmadı bu zaman kadar yaptıgım testler hep negatıftı en son cumartesı yaptım bıse cıkmadı daha sonra aynı teste baktım ıkıncı cızgıde cıkmıs dun aksam tekrar yaptım ıkıncı cızgı hafıfı cıkmıstı bende kan testı yaptırdım bugun negatıf cıktı bu arada adetım 6 gun gecıktı cvplarını beklıyorum

2 AYLIK EVLİYİM ÇOCUK İSTİYORUZ BU AYIN 26 SINDA GÖBEK ÇEKTİRDİM VE HAMİLE KALMAK İSTİYORUM... İÇİNİZDE GÖBEK ÇEKTİRİPTE HAMİLE KALAN VAR MI?

ADETİME 5 GÜN VAR VE ÇOOK HEYECANLIYIM... KENDİMİ ÇOK YORGUN HİSSEDİYORUM BELİMDE ÇOK AGRIYOR BELİRTİLER VAR AMA EN ÖNEMLİSİ ADET GEÇİŞMESİ...

Göbek çektiripte hamile kalmak nasıl oluyo ilk kez duydum hamilelikle alakasını merak ettim bu arada konu eski ama göbek çektiren arkadaş hamile kaldı mı acaba?

Geri