Adetime 7 gün kala ters ilişki yaşadım hamile kalır mıyım

• Konbuyu başlatan KerimeÖztürk
  • Başlangıç tarihi
Vallahi dediğim gibi hamile olacağınızı düşünmüyorum ama yi ne de dikkat edin. İlişki ertesinde de gebelikten korunmak adına ertesi gün hapı kullanmayı tavsiye ediyoruz. değerlendirin lütfen olur mu ?
Abla ilişki 9 10 ocakta oldu siz 14 ocakta idrar testi yapın dediniz ya. Çok rrken olmuyor mu? Kesain sonuç çıkacağına emin misiniz? İkişkiden 4 5 gün geçmiş oluyor

Sevgili kerime sen ne zaman adet olacak sın ? Bu ay adet olacağın tarih nedir ?
14 ocakta olmam lazım sabah falan 26 veya 27 günde bir oluyorum. Bir gün 26 günde bir gün 27 günde oluyorum. İlişkide regle 4 5 gün kala oldu ama boşalma falan olmadı, be ilişkide ne de ilişkiden önce veya sonra. Sadece korkum var.

14 ocakta olmam lazım sabah falan 26 veya 27 günde bir oluyorum. Bir gün 26 günde bir gün 27 günde oluyorum. İlişkide regle 4 5 gün kala oldu ama boşalma falan olmadı, be ilişkide ne de ilişkiden önce veya sonra. Sadece korkum var.

Tamam anladım cevap veriyorum :D Hamile olma ihtimalin çok ama çok düşük olduğunu da düşünmüyorum. Neden adet olamadım diye soruyor isen eğer bu korkular ve hamilemiyim düşüncesi stres malesef adetini geciktirir korkma sakın adet olacaksın. Sevgiler.

Tamam anladım cevap veriyorum :D Hamile olma ihtimalin çok ama çok düşük olduğunu da düşünmüyorum. Neden adet olamadım diye soruyor isen eğer bu korkular ve hamilemiyim düşüncesi stres malesef adetini geciktirir korkma sakın adet olacaksın. Sevgiler.
Sağol canım ablam içimi rahatlattın allahın izniyle inşallah olucam bugün.

Abla ben hala adet olmadım,çok mu erken olmam için? Çok mu kafama takıyorum? Korku sardı beni :( bugün olmam lazım ama belirti yok:(

Çok kafana takıyorsun biraz relax ol olacaksın sıkma canını zaten sıkacak bir şey yok beklemekten başka yapacağın bir şey de yok zaten.

Geri