Adetimin 4. günü sürtünmeyle ilişki yaşadım hamilemiyim

Adesya

Yeni Üye
Üye
Adetimin 4. günü sürtünmeyle ilişki yaşadım hamilemiyim
Âdet günümün 4 günü sürtünme yoluyla ilişki yaşadım 2 Kez eczaneden alınan gebelik testi yaptım negatif cıktı bu ay âdet olmama 6 gün var dün de test aldım negatif cıktı hamile miyim

Selamlar Adesya, adet zamanında sürtünme haricinde tam ilişki de yaşasanız hamile kalamazsınız. Yani hamile değilsiniz testi boşuna yapıyorsunuz bilginiz olsun.

Selamlar Adesya, adet zamanında sürtünme haricinde tam ilişki de yaşasanız hamile kalamazsınız. Yani hamile değilsiniz testi boşuna yapıyorsunuz bilginiz olsun.
Teşekür ederim ama göğsümden önce beyaz sonra su şeklinde şeffaf akıntı geldi gündür sizce nedeni nedir? Hangi doktora gitmem gerek

Geçmiş olsun lütfen vakit kaybetmeden kadın doğum uzmanına görünün gerekirse sizi başka bir bölüme yönlendirir. Sevgiler.

Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum hem biraz olsun rahatlarım teşekür ederim.
Sabah aç karnına birsey yemeden gidin ve kan verirken stresli olmayın cunku stres kan da bakılan prlktin seviyesini baya baya etkiliyor buna emin olabilirsiniz kendi yaşadığım ve bu konuda bilgi sahibi olduğum icin çok net konuşabiliyorum 12 den sonra birsey yemeyin sabah 8 9.30 arası verin bu kanı

Sabah aç karnına birsey yemeden gidin ve kan verirken stresli olmayın cunku stres kan da bakılan prlktin seviyesini baya baya etkiliyor buna emin olabilirsiniz kendi yaşadığım ve bu konuda bilgi sahibi olduğum icin çok net konuşabiliyorum 12 den sonra birsey yemeyin sabah 8 9.30 arası verin bu kanı
Çok teşekür ederim dikkat edecem. Sizde nasıl cıktı hormon yüksekliği

Geri