Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?
Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.

adetim geçiyor.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.

Selamlar öncelikle. Eğer adetinizin üzerinden bu kadar süre geçti ise. Gebelik testi ile hamile kalıp kalmadığınızı kesin anlamak istiyor iseniz. Beta Hcg testi ile kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Umarım hamilesinizdir.

Sevgiler.

Benim de adetimin üzerinden 5 gün geçti adet günüm test yaptım ikinci çizgi silik çıktı adetimin 5 gün geçtikten sonra yine yaptım bu sefer negatif çıktı hamile miyim değil miyim anlamadım ilk test pozitifti ama sonraki test başka marka olduğu için negatif göstermiş olabilir mi şimdiden teşekkürler

Geri