Adetin 15. günü ve 17 günü hamilelik olur mu

Hanf

Yeni Üye
Üye
Adetin 15. günü ve 17 günü hamilelik olur mu
Adetin 15. Günü ve 17 günü ilişkiye girdim. Aradan 5 gün geçti son adetime 13 kala tuvalete gittiğimde idrardan sonra karnımda rahim civarında sert bir kramp oldu ve kahve rengi akıntı oldum 2 gün sürdü. Şimdi 3 gün var adtime göğüslerimde şişkinlik var. Acaba hamilemiyim. Bu konuda yardım ermesini istiyorum

Merhabalar ben 1aylık evliyim. Evliliğimin onbeşinci günü adet gördüm. Adetin başından ortasına kadar saydım on beşinci günü yumutlama olduğu zaman ve üçüncü günü ilişkiye girdim. Beşinci günü ıdrarımı yaptıktan sonra karnımın altında rahim civarında sert bir kramp oldu ardında kahverengi akıntı oldu ve 2 gün sürdü henüz 9 gün vardı edetime. Şimdi ise göğüslerim şişti ve 3 gün var adetime . Acaba hamilemiyim

Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Belirtiler gebelik belirtisi olduğu gibi psikolojikte olabiliyor. Bu nedenle adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Belirtiler gebelik belirtisi olduğu gibi psikolojikte olabiliyor. Bu nedenle adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim cevabınız için eğer gecikirse yazarım hadi hayırlısı

1 gün gecikme oldu. Benim adetlerim düzensiz geliyor adet hasaplaması için 28. günü denkleştirmem mi gerekiyor yada beklememmi. Size yazdığım zaman 3 gün vardı adete şimdi 1 gün geciki. Ne zaman test yapacağım

Son adet tarihinde gecikme olursa gebelik testi yapılması uygun olur. Bir gün gecikmeye sahipsiniz bugün hcg testi yaparak durumunuz hakkında net bilgiye ulaşabilirsiniz

Geri