Adetin su gibi gelmesi ne anlam taşıyor

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Adetin su gibi gelmesi ne anlam taşıyor
Adetim su gibi geliyor benim gibi adeti su gibi gelenler var mı ? Abla su gibi adet geliyor çiş yapıyormuşum gibi bu neden olabilir ne yapmam gerekiyor bana ne tavsiye ediyorsunuz _?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi güzel kızım o kadar oynadın kendinle ki bunun olması normal gibi geliyor bana acilen bir kadın doğuma görün apse iltahabik bir durum olmuş olabilir lütfen doktora görün acil olarak geçmiş olsun.

Vallahi güzel kızım o kadar oynadın kendinle ki bunun olması normal gibi geliyor bana acilen bir kadın doğuma görün apse iltahabik bir durum olmuş olabilir lütfen doktora görün acil olarak geçmiş olsun.
Apse iltihabi durum vajinama parmagımı soktuğum dan olabilir mi abla İnan’ olsun acaba Doğum suyu mu dedim kızıcaksın ama ilk aklıma bu geldi

Yok daha neler :) Öyle bir şey yok onun için hamile olman lazım. Malesef görünüşe göre virüs iltahap ve ona bemnzer sıkıntılar görünüyor. Bu arada kızmam ki sana o kadar saçma soru sordun ki daha üstüne çıkamazsın diye düşünüyorum :)
Ama abla sanki altıma idrar kaçırıyorum istemsiz geliyor su gibi kırmızı kan sanki lavaboya oturdum idrar yapıyorum

Vallahi işte dediğim gibi çok kurcaladın oynadın belki de iç te bir yeri yırttın hele hele üstüne bir de soğuk aldı isen bunlar normal. Ailenle konuş seni bir kadın doğum uzmanına götürsünler yapabileceğin tek mantıklı şey bu kendi başına ilç kullanma değişik yöntemleri asla deneme !

Vallahi işte dediğim gibi çok kurcaladın oynadın belki de iç te bir yeri yırttın hele hele üstüne bir de soğuk aldı isen bunlar normal. Ailenle konuş seni bir kadın doğum uzmanına götürsünler yapabileceğin tek mantıklı şey bu kendi başına ilç kullanma değişik yöntemleri asla deneme !
Abla bu akşam söz oldu şimdi gidemem ki çok acil mi yoksa psikolojik olabilir mi bu

Abla bu akşam söz oldu şimdi gidemem ki çok acil mi yoksa psikolojik olabilir mi bu
Abla zaten adetim iki gün geçikmişti benim normal adetimi oldum suan ben ilk kahverengi gibi geldi sonra kana dönüştü ben erkek arkadaşımın ailesi gelmeye yakınken baya bi panik yaptım o sıra da su gibi gelmeye başladı anlamadım bende

Oo söz oldu demek hayırlara vesile olsun inşallah. Allah, tamamına erdirsin. Yok çok acil bir durum olmamakla birlikte, psikolojik asla olamaz kesin mikrop kaptın bunun başka açıklaması yok. Zaten yarın gidersin acilden giriş yaparsın su gibi akıntı değil aslında seninkisi heralde çişi tutamama mevzusu doktor anlayacaktır. Ama yarın mutlaka git görün. Geçmiş olsun. Tekrar tebrik ediyorum Sevgiler...

Abla ciş
Oo söz oldu demek hayırlara vesile olsun inşallah. Allah, tamamına erdirsin. Yok çok acil bir durum olmamakla birlikte, psikolojik asla olamaz kesin mikrop kaptın bunun başka açıklaması yok. Zaten yarın gidersin acilden giriş yaparsın su gibi akıntı değil aslında seninkisi heralde çişi tutamama mevzusu doktor anlayacaktır. Ama yarın mutlaka git görün. Geçmiş olsun. Tekrar tebrik ediyorum Sevgiler...
abla çiş olsa kıpkırmızı kan gibi mi gelir bide abla sunu söylemeyi unuttum benim yoğun stres yaptıktan sonra yaklaşık 4 aydır her adet dönemim de makatımdan da aynı sekil kan geliyor adet bitince oda bitiyor adet çok gelirse makattan da kan çok geliyor az geliyorsa Makattandan az geliyor

Geri