Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Mrb arkadaslar ya ben her ay 23 22 arasi adet olurdum gecen ay balayina gttil suda cok kaldm usuttum 8 gun erken oldm 18inde korunmuyorm ikinci denememz ilki ol.adi ikincine cok dkkat ettm kndme yumurtlama gnlerme ama adetme daha 5 6 gun var ve ben bir haftadir kasik agrsi bel agrisi ckiyorm adet olucakmsm gbi agryor ama bakiyorm kanama yok hamile olablrmiyim ya cokkkk istyoruzz

Mrb arkadaslar ya ben nrmalde 23 22 gbi adet oluyorm gcen ay balayinda suda cok kaldm usuttum 18inde adet oldm 8 gun erken oldum hamile kalmak icn kornmuyorz adetme daha var ama bn bir haftadr kask agrsi cekiyorm adet olucakmisim gbi ama olmadm bakiyorm bsey yok uzun zamandr da belim agryor baska bir belrti uok hamile olablrmyim iyi bsey duymak istyorm cokk

Mrb arkadaslar ya ben nrmalde 23 22 gbi adet oluyorm gcen ay balayinda suda cok kaldm usuttum 18inde adet oldm 8 gun erken oldum hamile kalmak icn kornmuyorz adetme daha var ama bn bir haftadr kask agrsi cekiyorm adet olucakmisim gbi ama olmadm bakiyorm bsey yok uzun zamandr da belim agryor baska bir belrti uok hamile olablrmyim iyi bsey duymak istyorm cokk

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur.Gecikmeniz olursa test yapın..Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Merhaba ben normalde ayın 17 lerinde regl görüyorum bu ay 17 kasımda olmam gerekirken 4 kasımda 5 günlük bir kahverengi pedi dodurmayacak kadar akinti oldu.17 kasımda adet görmedim ama adet olacak gibi ara ara karnım ağrıyor. Şimdi benim adet günüm degismismi oldu yada kesin sonuç için aralık ayındaki günümü mu beklemeliyim yardimci olurmusun uz

Kızlar selam. Geçen ay doğum kontrol hapımın sonuncusunu içmeyi unuttum. İlk kez böyle bir hata yaptım. Bugün adet olmam gerekiyor hala gelmedi. Yoğun bir işte çalışıyorum. Şuan hamile kalmam pekiyi olmaz. Moralim çok bozuk. Eşimle borç ödüyoruz. Bebeğin masraflarının altından kalkabilecek durumda değiliz. Göğüslerimin zonklarcasına ağrıyor. Karnımda da çok şiddetli kasılmalar söz konusu.

Stresten adet gecikir mi? Kaç gündür adet olacağım mı olmayacağım mı diye düşünüp durdum. Belim öyle çok ağrıyor ki ayakta bile zor duruyorum. Sürekli uyuklama halindeyim. Kafayı yiyeceğim artık. Günde iki kez ağrı kesici içiyorum ancak öyle iyi olabiliyorum. Umarım çıldırmadan adet olurummm

Slm Yeşim. Stres elbette ki geciktirir. Doğum kontrol hapının bir tanesini içmediğin için hamile kalmazsın bence. Birkaç arkadaşımdan biliyorum. Senin gibi onlar da son bir tanesini içmeye unutmuşlardı hamilelik yaşamadılar. Sıkma kendini bu kadar ya. Kim bilir kaç günden beri adet olup olmayacağını düşünüyorsun ve doğal olarak vücudunu kasıyorsun.

Akşama adet olursun belki de. Biraz gevşe rahatla. Ayrıca hamile kalmış olabileceğini varsayalım; dünyanın sonu mu? Hemen böyle karalar bağlama. Hem bak yoğun bir işte çalışıyorum diyorsun yorgunluğa ve iş stresine bağlı bir gecikme söz konusu olabilir. İyiye yor biraz olumlu olmaya çalış. Biz hanımlar hemen böyle kötü tarafından düşünmeye bayılıyoruz.

Oleyyyy. Adet oldum. Sevinçten bin takla atacaktım neredeyse. İstenmeyen bir hamilelik oluşmasından bir gün bu kadar korkacağım aklımın ucuna gelmezdi. Doğum kontrol hapımı normalde çok düzenli içerim ama işte aksilik sonuncuyu içtiğimi sanmışım ama içmemişim. Resmen kaç günden beri korkuyla yaşadım. Çektiğimi bir ben bilirim bir de benim gibi olanlar bilir.o_Oo_O

Yeni evliyiz, çok borcumuz var ve bu yüzden hamile kalmaktan çok korktum. Bir bebeğim olmasını tabi ki çok isterim ama şuan değil. Neyse Allah yardım etti. Bana da ders oldu. Ne olursa olsun ilacı içip içmediğimi kontrol edeceğim bundan sonra. Ben en iyisi telefonuma alarm kurayım doğum kontrol saati diye.:p

merhaba ben 10 kasımda regli olduktan sonra 6 aralıkta partnerimle ilişkiye girdik korunmasız(geri çekilme yoluyla) aralığın 12 sinde regli oldum genelde 5 gün sürüyodu bu sefer 3 gün sürdü ama her zamanki gibiydi bi anaormallik yoktu 3.gün kesildim iki gün önce kahverengi bir akıntım oldu karnımda bazen kasık be belimde ağrı var miğdem bulanıyor hamile olma ihtimalim varmı acaba endişeleniyorum

Merhaba , korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısı dan risktir. Geri çekme yöntemi % 100 gebelikten korumaz + Mensin 2-3 gün sürmesi normaldir. Gebe değilsiniz lakin , kafanıza çok taktığınız için test yapabilirsiniz.

Geri