Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

kizlar ya benim son 3 gundur karnimin altinda ve kasiklarimda gaz sikayetim var ya beni cok rahatsiz ediyor.. Karnimin aktinda haifif bir siskinlik var sanki.. Bu gaz denen sey kasiklarinda sanki baloncuk varmis gibi geziniyo be patliyor sanki ilk defa bu kadar cok oluyorum.. :s ve dun canim kavun cekti yaa kimseyede diyemedim.. Cunki millet beni hamile sanancak birde baktin ki adet olursan iste o zaman rezil olurum diye dusundum kimseye diyemedim.. Birde bizim durum malum kaynana gille oturuyoruz.. Simdilik bendeki belirtiler bu kadar goguslerimde oyle sisme falan yo sadece hafif agrilar var.. Birde adet olacagim zaman yakin karnimde batma ignelenme tarzi agrilarim olurdu onlar olmuyor simdilik yarinda bu belirtiler devam ederse bir test alacagim.. Hayirlisi kivircik sendede boyle seyler oluyor muydu??

hayır canım adet günüm deçene kadar birsey olmadı yani su addette yakın grdüğm belirtilerin tersi oldu :)

kizlar ben adetime 3 gun kala yani dun aksam test yaptim ve (-) cikti. bugun sabah erken kaltigimle birlikte ilk idrarimla tekrar yaptim bu seferde adetime 2 gun vardi yine (-) cikti.. pek umudum yok bu yaptigim testler birde hassas test.. onceden adetime yakin adet sancim olurdu hafif hafif onlarda olmuyor.. ufff bilemiyorum mecbur bekleyecegiz.. hayirlisi yoksada ne yapalim dimi yani...

hamileyim

Hic düsünmedigim bir zamanda hamile kalmisim.Adetime 10 gün kala hemde,okadar hesap kitap yap olmasin ummadigim bir anda kalmisim süpriz diye ben buna derim.yarin tekrar doktora gidicem kontrol olcam insallah bir sorun cikmaz hersey iyi olur umarim.Benim icin dua edin arkadaslar.

Bende 2007 temmuz ayında 3 temmuz adetimdi 19 temmuzda ilişkim oldu ve hamile kaldım ömerim dünyaya geldi adet öncesi hamile kalmak erkek bebek oluyor diye duydum cünkü hazır yumurtaya öncek erkek spermler ulaşıyor yumurtlama öncesi ilişkide erkek spermler yumurtanın oluşmasını bekleyemeden ölüyor kız spermler oluşur oluşmaz yanıbaşında olduğu için kızlar adet öncesi ilişkide hemen döllüyor dicem oki erkek bebek için ovulasyon takip edilmeli

coookk sevincliyim,cok sükür bugün bebegimin kalp atisini gördük.5 haftalik olmus.dün gece benden azda olsa kan geldi ve cok korktum,sabahta kahverengi leke geldi.bugünde kontrolüm vardi doktorum eski kan dedi sorunyok deyince cok rahatladim.gece hic uyuyamadim bosuna korkmusum...ALLAH IM cok mutluyum....isteyen herkese Allah nasip etsin insallah.

slm asimsu,ben adetime 1 hafta kala hamile kaldim ve suanda 4 aylik hamileyim.Allah isteyen herkese nasip etsin insallah.

Arkadaşlar adetten önce nasıl anlaşılır çok açık ve net anlatayım ben anlatacaklarımı yaşadım ve bugün öğrendim hamilerim Allah her isteyene versin.... Başlıyorum önce kasıklarınıza anlamsız ağrı giriyo sonra adetinize uzun süre kala göğüslerde ağrı aynı adet olacakmışsın gibi ama bu daha önce oluyor sonra karın ağrısı,kabızlık, idrara çok sık çıkma gaz vere an son aşama adete 1 hafta kala bel ağrısı sanki kurulacakmış gibi ama inanını eğer hamileyseniz bunu hissediyorsunuz bi his giriyo içinize bu kadar ....

DİKKAT!!!!arkadaşlar 2 aylık evliyim adetten önce nasıl hamile kaldığınız belli olur ben size yaşadığım gibi anlatıcam dün öğendim hamile olduğumu kulak verin.....................normalde gögüsler adete 1hafta kala ağrır ama öyle olmuyo yaklaşık 15 gün önce ağrımaya başlıyo daha şiddtli ağrıyo ve ağı koltuk altlarına vuruyo şişkinlik oluyo hemen ardından tarifsiz ve anlamsız kasık ağrısı,karın ağrısı,çok sık idrara çıkma,kabızlık ve kabızlığın hemen adından müthiş bir sırt ağrısı vee tabiki aşrme olduk olmadık şeyler kim derse bunlar adetten önce olur yalan söyler ben yaşadım ve hamilyim haa bu arada eczanlde satılan hamillik testleri 1 ve 2 gün önceden çıkarıyo benim çıktı tavsiyem 2 tane alın biri çıkınca inanamayıp bi daha yapıyosunuz:))(NOT:Eğer hamileyseniz inanınki hissediyosunuz size melekler hissettiriyo ben doktora gittim ağrılarımın nedenini öğrenmek için bilmiyodum bunlar hamilelik belirtileri doktor çeşitli aletlerle bakmak istedi test negatif çıktıktan sonra bırakmadım iyide yapmışım)

Geri