Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Slm kızlar adetim 10 gün kala ilişkiye girdim adetim 2 gün gecikti sizce varmidir bişey dualarıniza ihtiyacım var

Arkadaslar bende bişi sormak istiyorum Beyza hanim ozellikle size hasta oldum sandım ama sadece ufak bir kanamam gelmiş ve su an icin hic bir belirtim yok reglye karşı sizce bu nasıl yorumlanır

Bakın sorularınızı eksik yazarsanız sağlıklı bilgi alamazsanız. Test yaptığınızı her iki sorudada belirtmemişsiniz. Evde yaptığınız plano testler hatalı sonuç verebilir. Bu yüzden yarın HCG testi yapın sonuca göre hekime görünün..

Bakın sorularınızı eksik yazarsanız sağlıklı bilgi alamazsanız. Test yaptığınızı her iki sorudada belirtmemişsiniz. Evde yaptığınız plano testler hatalı sonuç verebilir. Bu yüzden yarın HCG testi yapın sonuca göre hekime görünün..
Evet söyle ben baştan anlatayım size o halde eşimle yaklaşık 11 gün önce Korunmasız ilişkiye girdim 4 defa falan. Regl günüm Eylül'ün 21 i olarak gözüküyordu son olarak 25 agustosta regl olmuştum. Dün reglime 4 gün var diye idrar testi yaptım negatif olarak Sonuç aldım , ikinci wc gidisimde regli olduğumu sandım ve üzülerek çıktım oradan ama farkettim ki gün içinde hiç gelmedi , bugün de aynı şekilde kasık ağrılarım var ama gelen giden yok.

Ben 2 aylik evliyim kasiklarim belim agriyo midem bulaniyo surekli bayiliyorum gerginden fazla yemek yiyorum aseriyorum adetime bugün 5 gun var ama sanki adetli gibiyim goguslerimde agriyo test yaptim negatif cikti testte yanilma olabilir mi tekrar yapmali miyim

Ben 2 aylik evliyim kasiklarim belim agriyo midem bulaniyo surekli bayiliyorum gerginden fazla yemek yiyorum aseriyorum adetime bugün 5 gun var ama sanki adetli gibiyim goguslerimde agriyo test yaptim negatif cikti testte yanilma olabilir mi tekrar yapmali miyim

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz. + mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa testi tekrar yapın.Plano testler hatalı sonuç verebilir..

Canm benim adet günüme 2 gün var ve şu iki gündür karnımda agrı var ayni zamanda sık ıdrarım geliyor bugün dayanamayıp hastaneye gittim ve gebelik göründüğünü fakat dış gebelikte olabileceğıni söyledi. Tahlillerimde iltihapda göründüğü icin antibiyotik ilac verdi. 3 gün sonra tekrar gidicem tahlil için ozaman belli olucak dış gebelikmi yoksa normal gebelikmi bakalım hayırlısı

Geri