Adetten 10 gün önce lekelenmesi gelenler

• Konbuyu başlatan Baaaahhhaaaarrr
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Baaaahhhaaaarrr' Alıntı:
Merhaba adetime 10 gün var ama lekem var bu nedir geçen haftada aynısı oldu ama kan rengindeydi bu kahverengi yardımcı olurmusunuz
korunmasız ilişki yaşadınız mı? Ya da korunma hapı filan kullandıysanız adetinizin düzeni değişebilir. Ama yerleşme kanaması da olabilir diye düşünüyorum. Kanama şekliniz ve miktarı önemli burada.

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
LaViNYaM' Alıntı:
korunmasız ilişki yaşadınız mı? Ya da korunma hapı filan kullandıysanız adetinizin düzeni değişebilir. Ama yerleşme kanaması da olabilir diye düşünüyorum. Kanama şekliniz ve miktarı önemli burada.
Evlendigimizde beri 2 yıldır korunmuyoruz bebek istiyoruz sadece o miktar devamı gelmedi

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
LaViNYaM' Alıntı:
adetiniz sürekli düzenli ise bir jinekoloğa görünmenizi tavsiye ederim.
Evet düzenli adetlerim canım umutlanmak istemem çok yoruyor bu belirtiler insanı

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Bahar Allah gönlüne göre versin canım inşallah yerleşmedir
İnşallah canım inşallah bizde şans yok kesin yine değilimdir kısmet artık umudum yok değil ne zamn kısmet olur artık bilemem ama bir şeyi çok iyi biliyorum ki rabbim geleceği gören bilen gelecekte ne olur bilemem hayırlısını versin

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
Baaaahhhaaaarrr' Alıntı:
Evet düzenli adetlerim canım umutlanmak istemem çok yoruyor bu belirtiler insanı
Bı de canım adete 1 hafta var yerleşme olsa dahi bu günlerde lekelenme olur mu ki acaba

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Baaaahhhaaaarrr' Alıntı:
Bı de canım adete 1 hafta var yerleşme olsa dahi bu günlerde lekelenme olur mu ki acaba
yerleşme kanaması zaten adete 1 hafta kala ya da adet günlerine yakın olabilir ama herkeste yerleşme kanaması olacak diye bir kural yok biraz daha sabredebilirsen adetini bekle

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
LaViNYaM' Alıntı:
yerleşme kanaması zaten adete 1 hafta kala ya da adet günlerine yakın olabilir ama herkeste yerleşme kanaması olacak diye bir kural yok biraz daha sabredebilirsen adetini bekle
Aynen canım hayırlısı olsun diyelim o zaman

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
LaViNYaM' Alıntı:
Merhaba adet günüm bu günlerde olmam lazım ama dün akşam lekelenmem oldu devamı gelmedi bugünde hafif hafir sancı var ama çok değil şimdide akıntim var süt kesiği renginde bu nedir :( korkuyirum yine hamile değilsem ama gebe degilsem bu yaşananlar nedir

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Baaaahhhaaaarrr' Alıntı:
Merhaba adet günüm bu günlerde olmam lazım ama dün akşam lekelenmem oldu devamı gelmedi bugünde hafif hafir sancı var ama çok değil şimdide akıntim var süt kesiği renginde bu nedir :( korkuyirum yine hamile değilsem ama gebe degilsem bu yaşananlar nedir
Rabbim hayırlısını versin dicez canım yapacak bi şey yok dr gittinmi problem yok dime

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Rabbim hayırlısını versin dicez canım yapacak bi şey yok dr gittinmi problem yok dime
Gitmedim canım bekleyeyim diyorum o kadar stresteyimki şu an halbuki bu ay o kadar rahattim ki kafaya bile takmadim ama şu an çok stres yaptım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Baaaahhhaaaarrr' Alıntı:
Gitmedim canım bekleyeyim diyorum o kadar stresteyimki şu an halbuki bu ay o kadar rahattim ki kafaya bile takmadim ama şu an çok stres yaptım
Bende senin gibi erteledim ama yapma bi an önce dr git en azından problem varsa ona göre devam edersin hem sıkıntı stres gebeliğe engel biliyorsun yapma

B

Baaaahhhaaaarrr

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Bende senin gibi erteledim ama yapma bi an önce dr git en azından problem varsa ona göre devam edersin hem sıkıntı stres gebeliğe engel biliyorsun yapma
Evet canım eğer hamile değilsem giderim dra inşallah bir sikinti yoktur

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Baaaahhhaaaarrr' Alıntı:
Çok özür dileyerek atiyirum fotuyu arkadaşlar hala devam ediyor euthyrox adlı troid hapı kullaniyirum ondan olabilirmi acaba bunlar
Adetin başlıcak galiba canım bende tiroid ilacı kullanıyorum böyle bi etkisi yok