Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

benimde bir sorum olacaktı martın 25 de adetim başladı 30da ılıskı yasadık esımle ve 1 nısanda yıne ılıskımz oldu bı kızım var 2 cocugu ıstıyoruz sızce bu dumda hamıle kalabılırmıyım ve dun kahverengı gıbı bı sıvı geldı neden olabılır acaba yardı edermısınız lütfen açıl beklıyorum

yardım eden yokmu

hamile kalınırmı

arkadaşalar bişi sormak istiyorum eşimle ilişkiye girdik içime boşaldı ve bir saat sonra adet oldum hamile kalmış olabilirmiyim

Merhabalar. Adetim normalde 4 gun sürüyor bittigini sanip esimle birlikte olduk ve icime bosaldi bugun 5 gunu hamile kalirmiyim ?

merhaba Martın 28inde adet oldum Nisanın 4ünde adetim bitti ve Nisanın 12sinde eşimle ilişki yaşadım hamile kalma riskim nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

hamilemiiym

adetm bittikten snra ilişkiye girdim eşimle ve tekrar 3 gün snra kan geldi gebe kalabilirmiyim bu durumda ?

üç yıldr eşim kılıf kullanıyor bendede rahim içi yara var demek istediğim bikaç kişiden duyduğuma göre eşim içime boşalırsa yada hamile kalırsam yaramın iyleşeceğini söylüyorlar bende bebek istemiyorum onun için eşim korunmadan nasıl hamile kalmaya bilirim spral hap veaylık iğnede kullanamıyorum ne yapmam lazım

soru

12 yaşındayım 5 yaşından beri tehditle tecavüze uğruyorum kaçmaya çalıştım ama kaçamadım nisanın 16sında regl oldum haziranda regl olmadı sadece vajina akıntısı gibi şeffaf renkte bir sıvı var bunun nedeni nedir ayrıca internet sayfalarına gördüğüm belirtilerde doğru karnımın altında çukur var vajina akıntısı,göğüs hassaslığı ve diğer belirtilerin hepsi var ama 12 yaşlar hamile kalırmı kalamazmı onu merak ediyorum doktora da gitmeye korkuyorum annem biliyor bu olayı doktora gitmelimiyiz gitmemelimiyiz

arkadaşlar ayın 20sinde adet oldum ancak çok az geliyodu,3.gün yok denecek kadar azdı eşimle 4.gün birlikte olduk ve içime boşaldı ancak adet olduguma dair hiç birşey yoktu korkuyorum hamile kalabilirmiyim diye

Geri