Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

meraba arkadaşlar adetim bittikten 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdim ilişki sırasında az bi kanamam oldu ve dışarı boşaldı eşim genede hamile kalma riskim varmı acaba

kızlar adetim bitti zannedip eşimle ilişkiye girdim.5.gündü.içime boşalmadı ama çok az kaçırmış olabilirim emin değilim diyor.aynı zamanda adetim bitmemiş sanırım. hala az miktarda kan akıyor. hamile değilimdir dimi? lütfen bilen eden biri yorum yapsın bekliyorum yorumlarınızı :(

adet olmadan once yeni olan hamilelk arkasndan adet görülürmü? gebelik 1haftaliksa arkasindan adet görülürmü?

:(Ben adet duzensizligi olan bir bayanim erkek arkadasimla adet bitiminden 1gun sonra birliktelik yaşadım ve sonucunda hamile kalmışım duzensizlik olduğu için hemen ogrenemedim Rabbim yaptigim yanlışın bedelini ağır odetsede ona kiyamadim 2bucuk aylık.

Bizde kazara adeeten 2gün sonra birlikte olduk, bir daha korunmadız ilişki yaşamadık.Oyüzden bu ay hamile kalırsam böyle olmuş olucak.
Buarada adet bitimi ile diğer adetten 14gün önceye kadar gebe kalma ihtimali %18, yumurtlama gününde %37 dir arkadaşlar...diğer günlerde de düşükte olsa hamile kalma ihtimali herzaman vardır.

Arkadaşlarr lütfen bana yardımcı olun!!!! son adet tarihim 5 agustos yumurtlama dönemimde nişanlımla ilişkiye girdik ve korunmadık. hamile kalmış olabilirmiyim? adet günümede daha çok var. endişeden ölücem.

SEVGİLİ ARKADAŞLAR, ADETİM BİTTİKTEN HEMEN SONRAKİ 3 GÜN RİSKSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜP KORUNMADIM VE 4 HAFTA 5 GÜNLÜK HAMİLEYİM... KESİNLİKLE ADETTEN HEMEN SONRA RİSKSİZ DİYENLERE İNANMAYIN.. BEBEK İSTEMİYORSANIZ "KORUNUN" TEK TAVSİYEM BUDUR...

Geri