Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Merhaba,öncelikle birseyler sormam gerekiyo rablalar.Suan yasım 16.Ilk birlikteliğimi tecavüz ile yaşadım hicbir sorun yoktu 8 ay psikolojil tedavi gördüm.bu sürede geçmeyen kasık agrilarim ve adet dışı kanamalarımdan dolayi dogum kontrol hapı kullandım 2 ay kadar sureyle.Suan ise sevgilim bana sahip oldu.ilkinde ve korunmadan icime bosaldı ve daha sonra korunmaya basladi (prezr.ile).Adetimin son günüydü.uzerinden 10 gun gecti surekli kusmalarım ve bas donmelerim var.Ailem,devlet yaş tutmadigi icin sorun olacak,ben ne yapabilirim

Sevgili esmer bayan, hayatım öncelikle yaşında küçük kendine biraz daha dikkat etmen gerekiyor. Birlikteliksiz olmuyor ise mutlaka korunma yöntemleri geliştirmelisin hayatım.

Ama aklında olsun adetinin son gününde yaşadığın ilişki ile kesinlikle hamile kalamazsın birşey yapmana gerek yok tatlım bilgin olsun. Ama lütfen dikkat et kendine.

Merhaba arkadaşlar. Geçen ay eşimle korunmadan ilişkiye girdik adet günümden birkaç gün önce kahverengi akıntım oldu. Hamileyim diye düşünürken 3 gün gecikmeli adetim başladı ama hiç olmadığı kadar çok ağrılı oldu.adetim bittikten sonra ilişkiye girdik ama ilişki sonrası kanamam oldu. Bir fikriniz var mı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

QUOTE="esmerbayana cevap, post: 983902"]Sevgili esmer bayan, hayatım öncelikle yaşında küçük kendine biraz daha dikkat etmen gerekiyor. Birlikteliksiz olmuyor ise mutlaka korunma yöntemleri geliştirmelisin hayatım.

Ama aklında olsun adetinin son gününde yaşadığın ilişki ile kesinlikle hamile kalamazsın birşey yapmana gerek yok tatlım bilgin olsun. Ama lütfen dikkat et kendine.[/QUOTE]

Merhaba,öncelikle birseyler sormam gerekiyo rablalar.Suan yasım 16.Ilk birlikteliğimi tecavüz ile yaşadım hicbir sorun yoktu 8 ay psikolojil tedavi gördüm.bu sürede geçmeyen kasık agrilarim ve adet dışı kanamalarımdan dolayi dogum kontrol hapı kullandım 2 ay kadar sureyle.Suan ise sevgilim bana sahip oldu.ilkinde ve korunmadan icime bosaldı ve daha sonra korunmaya basladi (prezr.ile).Adetimin son günüydü.uzerinden 10 gun gecti surekli kusmalarım ve bas donmelerim var.Ailem,devlet yaş tutmadigi icin sorun olacak,ben ne yapabilirim
ben haziranin 1 adet oldum 11 gun surdu simdi temmuzun 22 si doktora giitdim hamileligin 7 haftalik olmasi gerekiyoomus ultrasonda 4 haftalik gozukuyor dedi oyle bisi olabilimrmi yardim lutfen aglaamakdan geberdoim resmen

Gebelik hesaplaması genelde son mens baz alınarak hesaplanır ama net sonucu usg verir.Geç döllenme gibi durumlarda hafa geriliği olabilir.Tabi gebelikte ayrıca sıkıntı yok ise.

Ben de 4 aylık evliyim ama hamile kalmak istiyorum ve adetim de 2 gün önce bitti ben ne zaman hamile kalabilirim bu durumda

Geri