Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

........

bu ugur bana işledi ve 5 gün adetim sürdü ve adetimin bititigünden 1 gün sonra gebe kalmışım sanırım veya o adet bitiminin ilk haftası içerisinde:)

ama hic olmadığı kadar kasıklarmda agrı var 2 hafta oldu nerdeyse ama hala gecmedi ve 2 gndr sabahları midem bulanıyo adetimede 5 gün var cvplarnizi bekliyrm

Merhaba adet günüm norlevo kullanımı yüzünden aksadı gecen ay ayın 20 sinde adet oldum bu ay da ocagın başı ve bugun adet gördüm. dünde eşimle ilişki yaşadık çocuk istiyoruz fakat adet gününün öncesinde olmaz diye okudum her yerde yardımcı olursanız çok mutlu olucamm...

Merak

Merhaba arkadaslar.Sizden acilen cevap bekliyorum.Ocak 2012 tarihde normal adetimi gordum ve bittigini zannettim ve esimle iliskiye girdim.Iliskiden sonra kanamam oldu.Sonra gecti.Subat ayinda adet gormedim.Ve simdi de mart ayindayiz.Acaba hamile kalmis olabilirmiyim.Kasiklarimda cok agri ve batma var.Lutfen beni bilgilendirirseniz cok seviyorum.Cok tesekkurler

bn adetim bittikden 3 gün sonra ilşkiye girdim eşimle hamile kalmamyüzde kaç :D

adet bitimin hemen sonra 1 hafta ilişkiye girdim. üstünden 14 gün geçti.hamilelikten korkuyorum .hamile kalma olasılığım sizce ne kadar yüksektir ?

adet bitimin hemen sonra 1 hafta ilişkiye girdim. üstünden 14 gün geçti.hamilelikten korkuyorum .hamile kalma olasılığım sizce ne kadar yüksektir ?

yüzde 50 lik bir ihtimal diyelım..olabilirsinizde olmayabilirde..bu tamamen sizin yumurtlama peridiyodunuzla alakalı bi durum..gerisi Rabbimın takdırıne kalmıs..eğer düzenli bir adet döngüsü yaşıyorsanız ve hem eşinizde hemde sizde bir sorun bulunmuyorsa..ihtimal yükselebilir..hayırlısı ne ise o olsun diyelım..

edep ahlaktır insan

kardeş sevgilinle ilişkiye girdiğini ne rahat söylüyorsun.Aman Allahım ahlak bu kadar mı ayağa düştü.sen hangi inaçtasın bilmiyoruz ama yeryüzünde dinsizlik hariç bütün inançlar evlilik dışı beraberliği zina sayarlar ve çok büyük günaha giriyorsun.üstelik burda ilan ederek günahına bizi şahit tutuyorsun.bunun hesabı çok zor ahiretteki azabı çok büyük gel kardeş şu pis işten uzak dur tertemiz nikahlı eşinle yap ne yapacaksan.

selam ben 27 yaşında 51 kilo miyon hareketli durduğu yerde durmayan hareketli bir insanım bu 2 inci evliliğim önceki 7 sene sürdü bir çocuk düşürdüm sonra bir kızım oldu kızım 2 buçuk yaşındayken 1 tanede cocuk aldırdım daha sonra yapmadım,ayrıldık bu şimdi 1 buçuk senelik evliyim 2 aydır korunmuyorum adet düzensizliğim var ama hamile kalamıyorum şuan düşünmüyorum ama eşim istekli daha önce onun hiç olmadığı ve çevresinden merak istek içinde ben daha önce erken evlilik ve erken çocuk için yapdığım için çok sorunlar yaşadım maddi manevi bu yüzden erken buluyorum ama eşim ailesi yakında başlar malum insanlar anlayış içinde değil heleki köylü biriyle evliyseniz hemen ad koyulur çocuğu olmuyor halbuki bunu hiç kimse bilemez eşimin eski eşi çocuğu olmayınca çocuğu zaten olmuyordu dediler sanki tıpbi doktor gibi teşhis koyuyorlar kimbilir belkide sorun kendindede olabilir bunu kimse bilemez, bunu sadece RABBİM ve işin ehli doktorlarımız bilir bende kendimi bilmek ve neden cocuğum olmuyor bunu bilmek ve ben istediğim kendimi hazır hissettiğimde çocuğumun olmasını istiyorum RABBİMİN izniyle tedavi yada her neyse geç kalmadan teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim.

Geri