Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Y

yardımcı olun nolurr

Forum Okuru
merhaba arkadslar biz eşimle adetimin 2. günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı üç defa ve adetim kesildi pıhtı seklnde geldi biraz son günü adetimin tekrar girdik ve bir kez bosaldı ilişkiden hemen sonra pembe bir akıntı geldi hamile miyim test ne zaman yapmam gerekir lütfen yardmcı olun

L

leylo

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Lütfen yardımcı olun.

Sevgilimle bir birliktelik yaşadık ama sürtünme gibi bişiy sadece organlarımız bir birine deydi ben kendimi çektm boşalma esnasında oraya deymedi ama boşalmadan gelen o zevk suyu denenşey oraya değdi. Kız arkadaşımın adeti pazar günü bitti biz salı günü öğlen yaptık bu işi lütfen birisi tam bir bilgi versin psikolojimiz fena bozuldu kaç gündür :/

A

aysen*

Aktif Üye
Üye
yardımcı olun nolurr' Alıntı:
merhaba arkadslar biz eşimle adetimin 2. günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı üç defa ve adetim kesildi pıhtı seklnde geldi biraz son günü adetimin tekrar girdik ve bir kez bosaldı ilişkiden hemen sonra pembe bir akıntı geldi hamile miyim test ne zaman yapmam gerekir lütfen yardmcı olun
cok dusukte olsa hamilelik ihtimali var .adetliyken olabilecek cocugun zeka ve saglik yonunden gucsuz olacagi soyleniyor ki rabbim yasakladiysa mutlaka sebebi vardir.insall

A

aysen*

Aktif Üye
Üye
aysen*' Alıntı:
cok dusukte olsa hamilelik ihtimali var .adetliyken olabilecek cocugun zeka ve saglik yonunden gucsuz olacagi soyleniyor ki rabbim yasakladiysa mutlaka sebebi vardir.insall
insallah bu hatayi tekrarlamayin rabbim bagislayicidir hatalarindan donenleri sever

S

serpil cetin

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Merhaba adet günüm norlevo kullanımı yüzünden aksadı gecen ay ayın 20 sinde adet oldum bu ay da ocagın başı ve bugun adet gördüm. dünde eşimle ilişki yaşadık çocuk istiyoruz fakat adet gününün öncesinde olmaz diye okudum her yerde yardımcı olursanız çok mutlu olucamm...
kesin

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
yardımcı olun nolurr' Alıntı:
Sorunuzla ilgili bilgileri bu linkte bulabilirsiniz
https://forum.meleklermekani.com/threads/adetten-once-adetten-hemen-sonra-hamile-kalinirmi.248787/

Ç

çokta önemli değil

Forum Okuru
ben ilkinde adetten çıktıktan sonra ki gün gebe kaldım şimdi kızım 2.5 yaşında şimdi 2.yi istiyoruz yine adetten hemen sonraki gün birlikte olduk bakalım bekliyoruz inş. olur ALLAHIM

M

mavi3434

Forum Okuru
çokta önemli değil' Alıntı:
ben ilkinde adetten çıktıktan sonra ki gün gebe kaldım şimdi kızım 2.5 yaşında şimdi 2.yi istiyoruz yine adetten hemen sonraki gün birlikte olduk bakalım bekliyoruz inş. olur ALLAHIM
Bende ikinciyi deniyorum ama ilkinde nasıldı hatırlamıyorum sürpriz olmuştu :) şimdi 3 aydır deniyoruz henüz bişey yok bu ay adet bittikten sonra birlikte olduk bakalım hayırlısı umarım sizinki gibi olur

M

merve guzel:-)

Forum Okuru
Adetimin bittigi gun hamikte kalma olasiligi var mi varsa ne kadar 1haftalik evliym duzensiz oluyorum:)

B

burcutanyildizi

Forum Okuru
benim 1,5yasinda oglum adetin bittigi gun esimle beraber olduk 28gunde bir olurum hep. simdi yine adetin bittigi 6.gun beraber olduk 36saat sonra ertesi gun hapini ictim. cok rahattim sonucta 48saaten once %50 ustu koruyormus. yalan2.adet olacagim gun cok az leke geldi. hast. gittigimde kan testinde cikti. suan 13 haftalik gebeyim yine oglum olacakmis

A

antepliyim antep

Forum Okuru
ben adetimin bittiqi qece esimle birlikte oldum esim icine kacirdi hemen kalkip yikadim ama yine de hamile kalma sansim war mi

K

korkuyorm

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
ya arkdaşlar ben açil cevap istiyorum ben 2 hafta önce adet oldum yaklaşık 1 haftadır her gün 1 veya 2 defa kan gibi kahve rengi akıntım oluyor. eşimle korunuyoduk ama 2 defa kaçırdı. bende tutmz diye umursamdm. ama adetten hemen sonra hamile kalmış olabilirmiyim kaldıysam düşük mü yapyorm? unutmdn söyliyim bende bide kist varmş ama zararsz mış o
etkiliye bilirmi
bilmiyorum canım ya bende adetımden hemen sonra ilişkiye girdim 2 gun içinde kahverengi akıntım oldu yaklasık 4 gundur devam ediyor. birine sormustum bendede oyle oldu hamıle kaldım dedı bende cok merak edıyorum. lutfen yardım edın ... :(

V

Violin

Forum Okuru
Kayıts' Alıntı:
edep ahlaktır insan

kardeş sevgilinle ilişkiye girdiğini ne rahat söylüyorsun.Aman Allahım ahlak bu kadar mı ayağa düştü.sen hangi inaçtasın bilmiyoruz ama yeryüzünde dinsizlik hariç bütün inançlar evlilik dışı beraberliği zina sayarlar ve çok büyük günaha giriyorsun.üstelik burda ilan ederek günahına bizi şahit tutuyorsun.bunun hesabı çok zor ahiretteki azabı çok büyük gel kardeş şu pis işten uzak dur tertemiz nikahlı eşinle yap ne yapacaksan.
insanların kiminle ne yaşayacağı kimseyi ilgilendirmez..başka işiniz gücünüz yok mu sizin eminim kendi hayatınızda üzüleceğiniz başka konular vardır..onlarla ilgilenin siz

J

Jesusisdie

Forum Okuru
Merhaba, ben adetim bittikten hemen sonraki gün eşimle ilişkiye girdim geri çekilme yöntemiyle korunduk. Daha yeni evliyim hap kullanmaya korktum, hamile kalmak istemiyorum. Ama birkaç gündür karın altı ve belimde ağrılar oluşuyor. Acaba nedendir ? Hamile kalma riskim var mı ? Yoksa sadece kuruntu mudur ?
Teşekkürler.

D

Deniz Yamru

Forum Okuru
Arkadaslar merhaba, ben 3 aylik hamileyim. Adet im 15 inde bitti biz 16 si aksami iliskiye girdik. Nasilsa birsey olmaz diye;) bir yandan korunup bir yandan istiyorduk aslinda... Ertesi gun olmasina ragmen hamile kaldim. Hatta kesin birsey olmaz gozuyle baktigim icin alkol aldim antibiyotik aldim:) Allah nasip edince bir sekilde yumurtlama gunuymus, adet bitimiymis farketmiyor. Hayirlisi olsun hepimiz icin. Sevgiler

A

aysen ates

Forum Okuru
Adetten bir kaç saat sonra ilişkiye görülse hamile kalinirmi

O

ozge83

Forum Okuru
Eve adet bitiminde hamile kalınabilir. Cunku adetim bitti 3 gun içinde hamile kaldım ve 7 haftalik hamileyim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Arkadaşlar adet oldum ve üzerinden 1 hafta geçti. Ama göğüslerimdeki şişkinlik çok az var acıma yok. Karnım şiş normalkinden biraz fazla . 2 gündürde baş dönmesi gibi değil ama değişik bişey midemde tam anlamıyla bulantı yok. Fakat ben dün antibiyotik hap kullandım bi tane boğazım ağrıdığı için .Eşim dikkat ediyor ama yinede hamilemiyimdirki. Lütfen acil cevap bekliyorum.

B

belirsiz

Forum Okuru
Adetim bitti 6 qun oldu buqun kahverenqi leke qeldi hamile olabilirmiyim neyden oluyor yardimci olabilirmisiniz