Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

mysterious

Hamiş Melek
Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?
Adettim bitince birlikte olsam hamilelik olur mu ?

Adetten hemen sonra ya da önce birliktelik yaşasam bu gebe kalmama neden olur mu ?

Kadınlar için adet ile gebelik ilişkisi hakkında sorularım var yanıtlar mısınız lütfen ?

Adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır
Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?

gebelik belirtileri.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım ya,o zaman hamile kalmaya rahim daha müsait oluyomuş diye duydum ama emin değildim.Doktorun da söylediyse doğrudur tabi.Teşekkürler

bende adetten hemen sonra hamile kaldım diye düşünüyorum.ama herkesin yumurtlama zamanları farklı.mesela ben 26 günde bir adet oluyorum ve en fazla 4 gün sürüyor.oyüzden yumurtlamam da adetten hemen sonra olabilir .35 günde bir adet görenler var onların yumurtlama zamanı daha ileri ki günler olabiliyor.yani bu kişiden kişeye değişebiliyor.

cnm herkesin yumurtlama zamanları farklı.35 günde bir olanlar da var 26 gnde bir olanlarda.Yani belki adet bitimnde yumurtlamştır hamiş olanlar.Bende adetine 1 gün kalıp hamiş olanları duydum.Aslında bazı şeyler bahane.Rabbim istedikten snra zamanı yok bunun "OL"desin yeter.İnşallah bizim bebişler içn de "OL" der de bebişlerimz olurlar:D

arkdşlar adetin bitiminden sonra ilşkiye girince hamile kalma olasılıgı çok az yani adetn bitiminden 3. güne kadr hamile kalma olaslıgı düşük adetinizn ilk gününe 14 ekleyin örnegn ayın 5 adetn ilk günü 19 unda yumurtlama dönemiz oluyo ayın 19 u ve diger 3 gün hamile kalma olasılıgı çok fazla

benım sıze bır sorum olucak benım adetım carsamba geldı ve bıdahakı carsambaya da sevgılımle ılıskıye gırdık halıme kalabılırmıyım?tesekkurler sımdıden

Geri