Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

ya arkdaşlar ben açil cevap istiyorum ben 2 hafta önce adet oldum yaklaşık 1 haftadır her gün 1 veya 2 defa kan gibi kahve rengi akıntım oluyor. eşimle korunuyoduk ama 2 defa kaçırdı. bende tutmz diye umursamdm. ama adetten hemen sonra hamile kalmış olabilirmiyim kaldıysam düşük mü yapyorm? unutmdn söyliyim bende bide kist varmş ama zararsz mış o
etkiliye bilirmi

ben 30 günde bir adet görüyorum bu cuma adetim bitti ve haftasonu eşimle ilişkiye girdik geri çekilme yöntemiyle korunduk içime boşalmadığından emin olduğunu söyledi adetten iki sonra hamile kalmak bana saçma geldi biraz ama içime de şüphe düştü sizce benm riskim nedir ertesi gün hapı almam gerekir mi?

hamilemiyim

ben 3bucuk aylik evliyim 11 ayin 3de adet oldum adetim 3 gun sürdü o gün gece esimle birlikte olduk simdi bi haftadir sabahlari hafif bi sekilde mide bulantisi belimde agri va karnimda agrilar basladi acaba hamilamiyim die düsündüm 10 aydada gecikmem olmusdu test yaptigimda negattif cikmisdi simdi yine sonuc negatif cikkarsa die yapmak istemiyorum beni bilgilendirirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

adet sonraki gün gebe kalma

kızlar mrb bişey sorcam ben adetim bittikten 1 gün sonra ilişkiya girdim 3 gün sonrada pembe sarı akıntı geldi biraz bu nedemek oluyor yardım edermisinizzzz

ben adet oldktan sonra 2 gn nişanlımla ilişkiye girdim hamile kalma olasılıgım varmı bna biraz yardmcı olurmsnz :(

ben adet oldktan sonra 2 gn nişanlımla ilişkiye girdim hamile kalma olasılıgım varmı bna biraz yardmcı olurmsnz :(

Merhabalar, yahu yazınızı okuduğumda kendimi gördüm insan dayanamıyor işte :) Neyse gelelim sorunuzdaki cevabı vermeye. kesinlikle ama kesinlikle hamile kalma olasılığınız yok. Kolay mı ya artık hamilelik sıkmayın canınızı ama tabiki biraz daha dikkatli olmanızda fayda var dimi şiiiiii :)

arkadaşlar ben sağlıkçıyım tedavi süremdede bu böyle oldu adet gününüzün 9.günü başlarsanız daha iyi sonuç alınabilir ve mutlaka gün aşırı olmalı özellikle sabah saatleri normalde adetimizin 14.günü en verimli gün olarak söylenir ama bu daha çok 26 gün olanlar için idealdir ama benim doktorum 9. günden başlamamızı söylemişti bunlar tıbbı olaylar ama ALLAH verirse yumurtlama olmadanda olur bunu kafada bitirmek lazım

Geri