Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

ben 1 haftalık evliyim düğünmüz oldu 2 gün sonra adet oldum adetimin bittiği günde birlikte olduk sizce hamil kalırmıyım

ben eşimle ilişkiye girdim içime boşalmadı fakat ben spermini avucuma alıp içime koyup ayaklarımı kaldırdım hamile kalmam mümkünmü

Lütfen yardımcı olun.

Sevgilimle bir birliktelik yaşadık ama sürtünme gibi bişiy sadece organlarımız bir birine deydi ben kendimi çektm boşalma esnasında oraya deymedi ama boşalmadan gelen o zevk suyu denenşey oraya değdi. Kız arkadaşımın adeti pazar günü bitti biz salı günü öğlen yaptık bu işi lütfen birisi tam bir bilgi versin psikolojimiz fena bozuldu kaç gündür :/

hiçbir bilgim yok ama allah tüm anne olak istiyenlerin kucaklarına bebişlerini nasip inşallah içi sırada bana inşall
ah amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih

arkadaşım adetten 13 gün sonra 2 veya 3 gün ilişkiye girersen gebe kalabilirsin

bu kişinin yumurtlama dönemine bağlı birşey.bazıları için adet sonu ile bir sonraki adet tarihi arasında 15 gün olur.bu dönem aslında en çok hamile kalınan dönem olması gerek. örneğin ben adet olduktan hemen sonra hamile kaldım

evet canim hormonlarim bozuktu simdi ise ilacla adet oldum ama adetim bittikten sonra hamile kalabilirmiyim acaba cok istiyorum allahim insallah verir:(

evet bende adetinden hemen sonra ilişkiye giripte hamile kalan tanıyorum.hatta bir rivayete göre adetin bitiminden sonraki ilk 5 gün içinde kalırsan erkek olurmuş:))

Geri