Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Merhabalar... Kız arkadaşım adet bitti zannedip ilişkiye girdik lakn daha sonra tekrar kan ve kahverengi akıntı geldi. Bu adet midir? Hamile kalmışmıdır veya kalma olasılığı nedir?

Merhabalar, yahu yazınızı okuduğumda kendimi gördüm insan dayanamıyor işte :) Neyse gelelim sorunuzdaki cevabı vermeye. kesinlikle ama kesinlikle hamile kalma olasılığınız yok. Kolay mı ya artık hamilelik sıkmayın canınızı ama tabiki biraz daha dikkatli olmanızda fayda var dimi şiiiiii :)

merhaba arkadslar biz eşimle adetimin 2. günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı üç defa ve adetim kesildi pıhtı seklnde geldi biraz son günü adetimin tekrar girdik ve bir kez bosaldı ilişkiden hemen sonra pembe bir akıntı geldi hamile miyim test ne zaman yapmam gerekir lütfen yardmcı olun

Lütfen yardımcı olun.

Sevgilimle bir birliktelik yaşadık ama sürtünme gibi bişiy sadece organlarımız bir birine deydi ben kendimi çektm boşalma esnasında oraya deymedi ama boşalmadan gelen o zevk suyu denenşey oraya değdi. Kız arkadaşımın adeti pazar günü bitti biz salı günü öğlen yaptık bu işi lütfen birisi tam bir bilgi versin psikolojimiz fena bozuldu kaç gündür :/

merhaba arkadslar biz eşimle adetimin 2. günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı üç defa ve adetim kesildi pıhtı seklnde geldi biraz son günü adetimin tekrar girdik ve bir kez bosaldı ilişkiden hemen sonra pembe bir akıntı geldi hamile miyim test ne zaman yapmam gerekir lütfen yardmcı olun
cok dusukte olsa hamilelik ihtimali var .adetliyken olabilecek cocugun zeka ve saglik yonunden gucsuz olacagi soyleniyor ki rabbim yasakladiysa mutlaka sebebi vardir.insall

Sorunuzla ilgili bilgileri bu linkte bulabilirsiniz
https://www.meleklermekani.com/threads/adetten-once-adetten-hemen-sonra-hamile-kalinirmi.248787/

ben ilkinde adetten çıktıktan sonra ki gün gebe kaldım şimdi kızım 2.5 yaşında şimdi 2.yi istiyoruz yine adetten hemen sonraki gün birlikte olduk bakalım bekliyoruz inş. olur ALLAHIM

Geri