Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

ben ilkinde adetten çıktıktan sonra ki gün gebe kaldım şimdi kızım 2.5 yaşında şimdi 2.yi istiyoruz yine adetten hemen sonraki gün birlikte olduk bakalım bekliyoruz inş. olur ALLAHIM

Bende ikinciyi deniyorum ama ilkinde nasıldı hatırlamıyorum sürpriz olmuştu :) şimdi 3 aydır deniyoruz henüz bişey yok bu ay adet bittikten sonra birlikte olduk bakalım hayırlısı umarım sizinki gibi olur

Adetimin bittigi gun hamikte kalma olasiligi var mi varsa ne kadar 1haftalik evliym duzensiz oluyorum:)

benim 1,5yasinda oglum adetin bittigi gun esimle beraber olduk 28gunde bir olurum hep. simdi yine adetin bittigi 6.gun beraber olduk 36saat sonra ertesi gun hapini ictim. cok rahattim sonucta 48saaten once %50 ustu koruyormus. yalan2.adet olacagim gun cok az leke geldi. hast. gittigimde kan testinde cikti. suan 13 haftalik gebeyim yine oglum olacakmis

ben adetimin bittiqi qece esimle birlikte oldum esim icine kacirdi hemen kalkip yikadim ama yine de hamile kalma sansim war mi

ya arkdaşlar ben açil cevap istiyorum ben 2 hafta önce adet oldum yaklaşık 1 haftadır her gün 1 veya 2 defa kan gibi kahve rengi akıntım oluyor. eşimle korunuyoduk ama 2 defa kaçırdı. bende tutmz diye umursamdm. ama adetten hemen sonra hamile kalmış olabilirmiyim kaldıysam düşük mü yapyorm? unutmdn söyliyim bende bide kist varmş ama zararsz mış o
etkiliye bilirmi
bilmiyorum canım ya bende adetımden hemen sonra ilişkiye girdim 2 gun içinde kahverengi akıntım oldu yaklasık 4 gundur devam ediyor. birine sormustum bendede oyle oldu hamıle kaldım dedı bende cok merak edıyorum. lutfen yardım edın ... :(

edep ahlaktır insan

kardeş sevgilinle ilişkiye girdiğini ne rahat söylüyorsun.Aman Allahım ahlak bu kadar mı ayağa düştü.sen hangi inaçtasın bilmiyoruz ama yeryüzünde dinsizlik hariç bütün inançlar evlilik dışı beraberliği zina sayarlar ve çok büyük günaha giriyorsun.üstelik burda ilan ederek günahına bizi şahit tutuyorsun.bunun hesabı çok zor ahiretteki azabı çok büyük gel kardeş şu pis işten uzak dur tertemiz nikahlı eşinle yap ne yapacaksan.
insanların kiminle ne yaşayacağı kimseyi ilgilendirmez..başka işiniz gücünüz yok mu sizin eminim kendi hayatınızda üzüleceğiniz başka konular vardır..onlarla ilgilenin siz

Merhaba, ben adetim bittikten hemen sonraki gün eşimle ilişkiye girdim geri çekilme yöntemiyle korunduk. Daha yeni evliyim hap kullanmaya korktum, hamile kalmak istemiyorum. Ama birkaç gündür karın altı ve belimde ağrılar oluşuyor. Acaba nedendir ? Hamile kalma riskim var mı ? Yoksa sadece kuruntu mudur ?
Teşekkürler.

Arkadaslar merhaba, ben 3 aylik hamileyim. Adet im 15 inde bitti biz 16 si aksami iliskiye girdik. Nasilsa birsey olmaz diye;) bir yandan korunup bir yandan istiyorduk aslinda... Ertesi gun olmasina ragmen hamile kaldim. Hatta kesin birsey olmaz gozuyle baktigim icin alkol aldim antibiyotik aldim:) Allah nasip edince bir sekilde yumurtlama gunuymus, adet bitimiymis farketmiyor. Hayirlisi olsun hepimiz icin. Sevgiler

Geri