Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Eve adet bitiminde hamile kalınabilir. Cunku adetim bitti 3 gun içinde hamile kaldım ve 7 haftalik hamileyim

Arkadaşlar adet oldum ve üzerinden 1 hafta geçti. Ama göğüslerimdeki şişkinlik çok az var acıma yok. Karnım şiş normalkinden biraz fazla . 2 gündürde baş dönmesi gibi değil ama değişik bişey midemde tam anlamıyla bulantı yok. Fakat ben dün antibiyotik hap kullandım bi tane boğazım ağrıdığı için .Eşim dikkat ediyor ama yinede hamilemiyimdirki. Lütfen acil cevap bekliyorum.

Adetim bitti 6 qun oldu buqun kahverenqi leke qeldi hamile olabilirmiyim neyden oluyor yardimci olabilirmisiniz

Çarşamba adet oldun öteki çarşamba ilişkiye girdin hamile kalma ihtimalin yok için rahat olsun

Bende bilmiyordum nasil yapilacagini adetim bitmisti ayni gün ilişkiye girdim bir kere ve hemen hamile kaldim ama düşük yaptim 7 ay önce :( bu ayda aynisini yaptik bakalim haylirlisiyla bekliyorum

Ben 9 aylık evliyim kist tedavisi gördüm 26 günde bir adet oluyorum 14. Gün yumurtlama tarihim olmuyor regl sonrası denesem olurmu bilmiyorum Rabbim hayirlisini nasib etsin cumlesinede

Ben normalde düzenli adet görürdüm ama martin 28olmam gerekirken nisanın 16snda oldum ve ama 13 14 de de eşimle birlikte oldum korunmadikda mayısın 16 olmam gerekirken 17gun geçti bugün adet oldum bunun sebebi ne dr ve 'nden hamile kalmadim atet dongumu. Yani yumurtlama zamanımı nasıl anlicam

:clapping:Merhaba herkez burda soru soruyor ama cevap veren yok ... neyse ben haziranın 14 ' de adet gördüm. 19 da bitti. 20 ' sinde eşimle birlikte oldum içime boşaldı ve aradan suan birgün geçti acaba belirti varmıdır. Ne zaman kesin net sonuç alırım. Sonucu ben birdaha ki adet dönemine kadar olup olmaması bakmam gerek bilemedim :stop: bana bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden veren arkadaslara Tşk. Ederim

Geri