Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

Merhabalar Sevgili Ged,

Beş gün kala birlikte oldunuz hamilemisiniz ? Bence biraz zor çoook küçük bir ihtimal olsa da ben hamile kalabileceğinizi düşünmüyorum. Bu tür bir durum olduğunda lütfen eczanelerden ertesi gün hapı alın kullanın kafanız rahat olsun.

Saygılar.

Merhaba Beyza hanım benim regl ım düzenlidir şuan regl olmama 2 gün var dün eşimle birlikte olduk 8 aylık evliyiz bu zamana kadar hep eşim korunuyordu ama dün karar aldık ve korunmadık, hamile olma olasılığım sizce var mıdır?

Merhaba , gebeliğin oluşabilmesi için yumurtlamanın gerçekleşmesi lazım.Yumurtlama iki dönem arasında gerçekleşir. Fakat zaman zaman mense yakın yada farklı zamanlarda gerçekleşebilir. Bundan yola çıkarak her dönem gebe kalmanın mümkün fakat düşük ihtimal olduğunu belirtelim. Beklenen çevriminizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yapın..

Beyza hanım tekrar rahatsız ediyorum ama inanın bu bekleyiş çok zor... Geçen gün de söz etmiştim adetim hiç gecikmezdi benim, bu gün adet olmam gerekirdi fakat daha olmadım ayrıca sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum sizce bunlar da bir belirti olabilir mi olumlu bi haber alacak olabilir miyim?

Beyza hanım tekrar rahatsız ediyorum ama inanın bu bekleyiş çok zor... Geçen gün de söz etmiştim adetim hiç gecikmezdi benim, bu gün adet olmam gerekirdi fakat daha olmadım ayrıca sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum sizce bunlar da bir belirti olabilir mi olumlu bi haber alacak olabilir miyim?

Merhaba, rica ederim rahatsız etmiyorsunuz . Burda olmamızın sebebi size elimizden geldiğince yardımcı olmak. Belirtiler gebelik lehine görünüyor fakat psikolojikte olabilir . Yarın mensiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın. İnşallah hayırlı haberlerinizi alırız . Test sonucunu mutlaka bizimle paylaşın. Sevgiler.

Geri