Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adete 4 gün kala ilişkiye girdik sonra gününde adet oldum bu ay adetim 3 gün sürdü ama yoğun oldu hamilemiyim

Merhaba biz adetime üç gün kala ilişkiye girdik ama içe boşalma durumu olmadığını biliyoruz ama 3 gün geciktim ayrıca psikolojik mi bilmiyorum ama sanki çoğu belirti varmış gibi hissediyorum

adetime 4 gun kala ilişkiye girdik adetim üç gün gecikti ama ice bir bosalma olmadı bunu biliyoruz ve her belirtiyi ona bağlıyorum sizce var mıdır

Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Ejakülasyon olmadan da gebe kalınabilir. Her dönem gebe kalmak mümkündür. Test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

adete 4 gün kala ilişki oldu sonra adet oldum 3 gün sürdü yinede hamile olabilirmiyim çok istiyorum

erkek arkadaşımla ilişkiye girdim aadetimi 1 gecikmeli oldum 4 gün sürdü evde test yaptım negatif çıktı kesin hamile değilimdir değilmi?

adetime 2 gün kala ilişkiye girdim hiç bi şekilde içeri boşalma olmadı, yine de ertesi gün hapı almalı mıyım? alırsam adet düzenimi nasıl etkiler?

Geri