Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

Merhaba, benzer sorularda hep belirtiyoruz. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir ve her dönem gebe kalınabilir. Muhtemelen adete yakın yumurtlamanız gerçekleşmiş. Ovulasyon düzensiz olabilir ve hamile kalınabilir. Yinede durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın ve bir kadın doğum uzmanına görünün.

iki gündür adetim normalde 1 hafta sürüyor ne zaman ilişkiye girsem hamile kalabilirim

iyi günler adetime 6 gün kala ilişkiye girim adetimi oldum ama bu ay adetim 3 güün sürdü normalde 5 gün sürer test yapmama gerek varmı

eşimle adete 2 gün kala ilişkiye girmiştim sonra adet oldum ama bu ay adetim gelmedi 2 test yaptık negatif çıktı acaba yinede hamile olabilirmiyim

Adet gecikmesi sonrası gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif bu durumda hamile değilsiniz. Adet gecikmesi stres, mevsim dönüşleri, yaşam şekli, beslenme, hormonal problemler, rahim kaynaklı rahatsızlıklardan dolayı olabilir. Pazartesi adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba hocam ben her ay 25 veya 28 inde adet oluyordum adetime 1 hafta kala iliski yasadim adetime 2 gun kala bulanti istahsizligim var ve durmadan sıvı su sari kahve gibi akintim var su anda adet günümü 2 gun gecti bidaha adet olmucakmiyim sizce test yapmalimiyim hamile olabilirmiyim

Adete bir hafta kala gebelik oluşsada kısa sürede belirtileri yaşamazsınız. Adet gecikmesi gebelik dışında bir çok nedenden kaynaklanabilir dolaysıyla adet olup olmayacağınızı biz bilemeyiz. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

adet döneminden bir gün önce ilişkiye girmiştim sonra adet oldum aradan 15 gün geçti test yaptım negatif çıktı acaba yinede hamilelik olabilirmi

Geri