ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

• Konbuyu başlatan YeSiL
S

Seker:::)))

Forum Okuru
Karanfil yağı varmış surdugun zamn 40 dk bekleyip ağda yaptığın zamn acitmiyomus ben bir ardakasindan duydum ama denemedim sizin önerileriniz nedir ?

kızılsaç

kızılsaç

Üye
Üye
Seker:::)))' Alıntı:
Karanfil yağı varmış surdugun zamn 40 dk bekleyip ağda yaptığın zamn acitmiyomus ben bir ardakasindan duydum ama denemedim sizin önerileriniz nedir ?
iyi fikir aslında epilasyondan öncede sürsek olur mu ki?karafil çiğneyincede ağızda lokal anestezi yapıyor.

B

Berna13

Forum Okuru
Arkadaşlar soğutucu sprey denemeyin hiç bir etkisi olmuyo xylocaine pump sprey piyasadan kalkmış hiçbir yerde bulamıyorum bulabilen varsa yardımcı olabilir mi

B

baharcan

Forum Okuru
Bayanlar anestol kremi bende duydum ve aldim agda oncesi daha hic kullanmadim ama dudak catlakligi icin kullandim dudagima surer surmez discilerin ignesi gibi uyuşturdu baya etkisi var saglikciyim eger agda oncesi kullanicaksaniz o bolgeyi guzelce ilik suyla yikayin hatta mumkunse keselemeye ozen gosterin ki cildinizin gozenekleri acilsin krem cildinize daha iyi temas etsin daha etkili olur

elifongeren

elifongeren

Üye
Üye
Aa ben koltukaltıma ağda yaparken acıdan kıvranıyorum resmen. :( Harika olmuş bu paylaşımın teşekkür ederim :)

S

sirdas

Forum Okuru
Bayanlar eski takvime gore eski ayin ilk salisi tuylerinizi alin kopararak.yedi ayda bidaha cikmiyor denendi

A

Ayse35

Yeni Üye
Üye
Arkasaslar bu tarz seylere gerek kalmadi artik. Acisiz agrisiz evinizde lazer yaptirabiliyorsunuz. Ben rowenta ep9600 ipl kullaniyorum annemle ortak kullaniyoruz hatta. Yillardir agdaymis, igneymis canimiz yandi derimiz hasar gordu. Dunya varmis aldigima cok memnunum. Yillik agda paranizin ya da guzellik merkezi paranizin yarisina aliyorsunuz hem de.

P

pinar okul

Üye
Üye
Kadın olmak ne zor; hamilelik, doğum, annelik, bir de üzerine ağda derdi. Ben ağdayı yapmayı hiç beceremediğim için kuaförde sir yaptırıyordum. Her ay düzenli olarak komple ağdaya 55TL ödüyordum ve üstüne de acı çekmek çabası! Ağda yaptırmaktan nefret eden bıkmış bir kadın olarak çareyi lazer epilasyon yaptırmakta buldum.

Eğer bütçeniz el veriyorsa lazer yaptırın derim. Ağda, özellikle genital bölgede kararma ve sarkma yapıyor. Ayrıca ağdanın tüyleri azalttığına inanmıyorum; aksine beslediğini düşünüyorum. Düzenli olarak ağda yapmak kıl köklerini uyarmaktan başka bir şey değil. Lazer epilasyon merkezlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte fiyatlarda oldukça düştü. Sağlam bir araştırma yaparak çok makul fiyatlar karşılığında ömür boyu tüylerinizden kurtulabileceğinizi aklınızda bulundurmanızı öneriyorum.

E

Ekin123456

Forum Okuru
Merhaba nasil oluyor yani eski ayin ilk salisi biraz acik yazarmisiniz lutfen tesekkrler :(

S

Sedasedabmk

Forum Okuru
Arziye' Alıntı:
Arkadaşlar benim çook canım yanıyor ağda yaparken daha 12 yaşındayım ve bardigim için annem beni çok dovuyo aşırı canım yanıyor acaba bu kremi nasıl alabilirim fiyati ne kadar
Karanfil yağı uyuşturuyor

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Sedasedabmk' Alıntı:
Karanfil yağını ağda dan ne kadar bir süre önce sürmeliyiz ? Birde karanfil yağı sonrası ağda tene yapışırmıki ? Yağlı vücuda ağda yapışmıyor . Bu öneriniz tecrübe kaynaklı mı duyum mu ? Bilgi verirseniz seviniriz.

K

Kremin adı ne

Forum Okuru
Young bride' Alıntı:
Bend e1,5 saat sonra faydasını gördüm bu arada biraz bekleyin hemen yıkamyın sürün bekleyin yıkayın ve ağdanızı yapın inanın faydası var

J

judas44

Yeni Üye
Üye
Sedasedabmk' Alıntı:
karanfil yağı ağdadan önce sürünce çok yağlı olmuyo mu canım? Sendeki organikmi markasını yazarmısın? Bennde ağdadan çok korkuyodum aslında sadece ağda değil iğne aşı piercing :)) kulağımı bile deldiremedim korkudan düşünün :)) şimdi remove ağda kullanıyorum içinden ağdadan önce sürmek için mendil çıkıyo acıyı çok azaltıyo cart cart çabuk çabuk alıyorum

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
SadmiN Lazer Epilasyon 1