ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

1 tüp bi kullanımlık mı nolur cevaplayın bide gerçekten uyuşturuyo mu daha 12 yaşındayım derim çok hassas kıl köklerim çok güçlü çok canım yaniyo

Karanfil yağı varmış surdugun zamn 40 dk bekleyip ağda yaptığın zamn acitmiyomus ben bir ardakasindan duydum ama denemedim sizin önerileriniz nedir ?

Arkadaşlar soğutucu sprey denemeyin hiç bir etkisi olmuyo xylocaine pump sprey piyasadan kalkmış hiçbir yerde bulamıyorum bulabilen varsa yardımcı olabilir mi

Bayanlar anestol kremi bende duydum ve aldim agda oncesi daha hic kullanmadim ama dudak catlakligi icin kullandim dudagima surer surmez discilerin ignesi gibi uyuşturdu baya etkisi var saglikciyim eger agda oncesi kullanicaksaniz o bolgeyi guzelce ilik suyla yikayin hatta mumkunse keselemeye ozen gosterin ki cildinizin gozenekleri acilsin krem cildinize daha iyi temas etsin daha etkili olur

Bayanlar eski takvime gore eski ayin ilk salisi tuylerinizi alin kopararak.yedi ayda bidaha cikmiyor denendi

Arkasaslar bu tarz seylere gerek kalmadi artik. Acisiz agrisiz evinizde lazer yaptirabiliyorsunuz. Ben rowenta ep9600 ipl kullaniyorum annemle ortak kullaniyoruz hatta. Yillardir agdaymis, igneymis canimiz yandi derimiz hasar gordu. Dunya varmis aldigima cok memnunum. Yillik agda paranizin ya da guzellik merkezi paranizin yarisina aliyorsunuz hem de.

Kadın olmak ne zor; hamilelik, doğum, annelik, bir de üzerine ağda derdi. Ben ağdayı yapmayı hiç beceremediğim için kuaförde sir yaptırıyordum. Her ay düzenli olarak komple ağdaya 55TL ödüyordum ve üstüne de acı çekmek çabası! Ağda yaptırmaktan nefret eden bıkmış bir kadın olarak çareyi lazer epilasyon yaptırmakta buldum.

Eğer bütçeniz el veriyorsa lazer yaptırın derim. Ağda, özellikle genital bölgede kararma ve sarkma yapıyor. Ayrıca ağdanın tüyleri azalttığına inanmıyorum; aksine beslediğini düşünüyorum. Düzenli olarak ağda yapmak kıl köklerini uyarmaktan başka bir şey değil. Lazer epilasyon merkezlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte fiyatlarda oldukça düştü. Sağlam bir araştırma yaparak çok makul fiyatlar karşılığında ömür boyu tüylerinizden kurtulabileceğinizi aklınızda bulundurmanızı öneriyorum.

Geri