ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

arkadaşlar emla iyi diyolar da sadece diyolar çok pahalı ve sgk karşılamıyor işe yaramazsa canımın yanmasına mı giden parama mı acıyım kullanan varsa işe yarayıp yaramadığını söyleyebilirmi

emla krem

bu yazılardan sonra alıp kullandım evet ilk uygulamada uyuşturdu fakat kincide hayırrrr...

bunu sürüp o bölgeyi streçle sarıp 2 saat bekleyin diyolar kardeşim aynını yaptı hele de en hassas yer için sonuç harikaymış :D:D

ben bizzat bugün denediğim bi yöntemden bahsedicem size...normalde bitkisel tozlar kullanan biriydim daha sonra ılık ağda yapmaya başlamıştım jilet asla kullanmıyorum. bir kere bi sitede çam sakızının acıyı hafiflettiğine dair bi yazı okumuştum. dün gittim çam sakızı ağda aldım bugünde onu uyguladım ve inanılmaz memnun kaldım. bence çam sakızı abartıldığı kadarda zahmetli değil. ılık ağda yaparkende 1 saat önceden uyuşturucu krem kullanırdım ve hep kullanıyorum ağda yaparken. o ilacın adınıda söyleyim ANESTOL aile hekiminizede yazdırabilirsiniz ona uğraşmam gider eczaneden alırım derseniz 2 lira civarında fiyatı... çok ince tabaka halinde sürmeyin biraz dolu dolu sürün 1 saat bekleyip ağda yapabilirsiniz. çokta uyuşturmuyor ama acıyı hafifletiyor ve çam sakızıylada acıyı ciddi derecede hafifletiyor,e o kadarda olsun bence :)

ya bende jiletle alıyodum kalınlaştı baktım olmıyacak ağdaya başladım ama cesaret edemiyorum :S anestolu denicem işle öncesi ağrı kesici almak rahatlatıyormuş :s ne yapıcaz

Ben erkeğim ama futbol oynuyorum bacagıma bıcak sok ağdadan az acıtır bir başka öneriniz yokmu ya emla falan uzun iş :D

Geri