ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

ağda yaparken acı ağda acısı acıtmadan nasıl yapılır yaparken acı nasıl azaltılır çekmemek için
sevgili bayanlar size bir önerim var ağda yaparken canı yananlar dıkka t(EMLA ) dıye bir anestezi öneriyorum eczanenızden yada sağlık ocandan sağlık karnelerınıze yazdırabılırsınız bunu alıp ağda yapacanız bolgeye suruyorsunuz bir saat bekledıkten sonraa ağda yapabılırsınız vd hiç acı duymadan deneyın vd kıllarda zamanla eksılme oluyor hadı kolay gelsın hanımlar

merhaba arkadaslar anestol kremi ilk defa deniycem ama nasılkullanacagımı bilmiyorum (kaç dakika bekleniyo kaç dakikadan sonra agdaaya başlıyım )
lütfen yardım

Arkadaşlar benim çook canım yanıyor ağda yaparken daha 12 yaşındayım ve bardigim için annem beni çok dovuyo aşırı canım yanıyor acaba bu kremi nasıl alabilirim fiyati ne kadar

ağda yaparken acı ağda acısı acıtmadan nasıl yapılır yaparken acı nasıl azaltılır çekmemek için
sevgili bayanlar size bir önerim var ağda yaparken canı yananlar dıkka t(EMLA ) dıye bir anestezi öneriyorum eczanenızden yada sağlık ocandan sağlık karnelerınıze yazdırabılırsınız bunu alıp ağda yapacanız bolgeye suruyorsunuz bir saat bekledıkten sonraa ağda yapabılırsınız vd hiç acı duymadan deneyın vd kıllarda zamanla eksılme oluyor hadı kolay gelsın hanımlar
geçenlerde ilk defa kuaförde yüzüme agda yaptırdım hiç acımadı ama bacak ve bikini bölgesine cesaretim yok çok korkuyorum

post: 986180, member: 59578"]Kozlar anestol kortizon içeriyor bildiğim kadarıyla yakmasın canınızı[/QUOTE]
Emla krem de de varmi ki kortizon

Geri