ağlayan ağaç

renesme

Aktif Üye
Üye
ağlayan ağaç
Ağlayan Ağaç!.. (tamamen gerçeekk)

Bursa'da gerçek bu ağacı bende gördüm.bümbüyük kökleriyle sarılmış yeryüzüne gelelim efsanemizee:Bursa da bir ağaç vardır normal sıradan bir ağaç.Bu ağaç bir olaya şahitlik ettiği için ve bazı olaylara üzüldüğü içiin koccammaaaaaaan bir göl oluşmuş (bu gölü bende gördümm)2 Sevdalı varmış birbirini seven aşık olan. kızın babası kızının oğlanla evlenmesini istemiyor çocuk adamın kızı vermemesi yüzünden canına kıyıyor.göle atlıyor.kızda orada bulunan bir ağaca'bu ağaç şahidim olsun ki o sevdiğimi bulacağım!.' diyor ve dalıyor gölesonunda oda ölüyor ağaçta kötü bir olaya şahitlik etti diye başlıyor ağlamaya duuurmadan duurmadan yılllarcaaaa ağlıyor.veede bu ağaç savaşlar görmüş vede daha kötü olaylar. bunun içinde ağlıyoor.ağacın gözyaşlarından dolayı koccaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaannnnn bir bir göl oluşuyorrr....

:cry::clapping::clapping::cry::cry::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::bathbaby::bathbaby::bathbaby::bathbaby::boink::boink::eek::eek::eek::eek::bangin: gördüm.bümbüyük kökleriyle sarılmış yeryüzüne gelelim efsanemize:Bursa da bir ağaç vardır normal sıradan bir ağaç.Bu ağaç bir olaya şahitlik ettiği için ve bazı olaylara üzüldüğü için kocaman bir göl oluşmuş (bu gölü bende gördümm)2 Sevdalı varmış birbirini seven aşık olan. kızın babası kızının oğlanla evlenmesini istemiyor çocuk adamın kızı vermemesi yüzünden canına kıyıyor.göle atlıyor.kızda orada bulunan bir ağaca'bu ağaç şahidim olsun ki o sevdiğimi bulacağım!.' diyor ve dalıyor gölesonunda oda ölüyor ağaçta kötü bir olaya şahitlik etti diye başlıyor ağlamaya durmadan yılllarcaaaa ağlıyor.veede bu ağaç savaşlar görmüş vede daha kötü olaylar. bunun içinde ağlıyoor.ağacın gözyaşlarından dolayı kocaman bir bir göl oluşuyor.
...[/QUOTE]

Geri