Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı keser mi

Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı keser mi
Arkadaşlarım bu kullanılan dolorex arveles parol içerikli ağrı kesiciler vermidon gibi ilaçlar adeti geciktirirmi, hangi ağrı kesici ilaçlar içilmeli vermidon vs kullansam olur mu lütfen bana adetimi kesmeyecek gecitirmeyecek bir ağrı kesici önerebilir misiniz öldüm ağrıdan yeminle...
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, aslında majezik ve bunların türevleri olan parol vermidon veya buna benzer tüm ağrı kesiciler malesef regli kesebilir. Genelde sitemize gelen yorumlardan kullanıcılardan bunu anlıyoruz. Ağrı kesici yerine doğal anason, kekik suyu gibi şeyleri kaynatarak içerseniz de ağrınız kesilecektir. Ayrıca papatya çayını da deneyebilirsiniz ama geri kalanların tamamı kişiden kişiye değişiklik gösterse de geneli malesef regli kesiyor.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhaba arkadaşım adet sancıların çok şiddetli oluyorsa mutlaka nedeni vardır. Bende endometriozis çıktı. Adet dönemim bildiğin işkence gibi geçiyor. Ağrıya mide bulantısı bacak ağrısı ve ishalde eşlik ediyor. Daha önce majezik ve apranaks kulandım mide kanaması geçirdiğim için artık kullanmıyorum. Dolareks kullanıyorum.. Birde adet döneminin rahat geçmesi için günde 1 adet muz ye karnına sıcak su torbası bırak ve bol sıvı tüket. Bol sıvı tüketmen kanın rahat boşalmasını sağlar. Birde sancıların için mutlaka doktora git.
 
Üst