Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı keser mi

G

gsryyyy

Forum Okuru
Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı keser mi

Ağrı kesiciler adeti keser mi ağrı kesici adet gecikmesi yapar mı ?

Arkadaşlarım bu kullanılan dolorex arveles parol içerikli ağrı kesiciler vermidon gibi ilaçlar adeti geciktirirmi, hangi ağrı kesici ilaçlar içilmeli vermidon vs kullansam olur mu lütfen bana adetimi kesmeyecek gecitirmeyecek bir ağrı kesici önerebilir misiniz öldüm ağrıdan yeminle...Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, aslında majezik ve bunların türevleri olan parol vermidon veya buna benzer tüm ağrı kesiciler malesef regli kesebilir. Genelde sitemize gelen yorumlardan kullanıcılardan bunu anlıyoruz. Ağrı kesici yerine doğal anason, kekik suyu gibi şeyleri kaynatarak içerseniz de ağrınız kesilecektir. Ayrıca papatya çayını da deneyebilirsiniz ama geri kalanların tamamı kişiden kişiye değişiklik gösterse de geneli malesef regli kesiyor. Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşım adet sancıların çok şiddetli oluyorsa mutlaka nedeni vardır. Bende endometriozis çıktı. Adet dönemim bildiğin işkence gibi geçiyor. Ağrıya mide bulantısı bacak ağrısı ve ishalde eşlik ediyor. Daha önce majezik ve apranaks kulandım mide kanaması geçirdiğim için artık kullanmıyorum. Dolareks kullanıyorum.. Birde adet döneminin rahat geçmesi için günde 1 adet muz ye karnına sıcak su torbası bırak ve bol sıvı tüket. Bol sıvı tüketmen kanın rahat boşalmasını sağlar. Birde sancıların için mutlaka doktora git. Ağrı kesiciler adeti geciktirirmi

Son düzenleme:
Ya benim de baya adet öncesi ağrılarım oluoyrdu Ağrı kesiciler adeti geciktirirmi üç gün önceden ağrı kesicilere dadandım adetimde gecikme yaşadım yani bi ilişkim hiç bişeyim de yok sahiden de ağrı kesiciler adetimi kestiler buna dikkat etmek gerekiyor tşk ediyorum sağlon.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani sadece ağrı kesiciler değil antibiyotikler de adeti geciktireceği gibi ani duygu değişimleri psikolojik olarak anlık durum değişmeleri, ne bileyim üzüntü stres hava değişimi nezle olmak grip olmak kullanılan her türlü ilaçların adeti kestiği biliniyor onun için dikkat etmekte fayda var diye düşünüyorum. Ağrı kesiciler adeti geciktirirmi Hoş ağrı ile yaşayacak değilsiniz alacaksınız ama en azından kestiğini bilin değil mi :)

Son düzenleme:
Bu aşağıdaki konuda baya kapsamlı bi çalışma yapmıştık dileyen bu konumuzu da inceleyebilir konunun başına da ekleyeyim takip edenler bakabilirler.

Son düzenleme:
Geri