Ağrı kesiciler antibiyotikler adeti geciktirirmi ?

Merhaba, kullanılan bazı ilaçlar adet döneminde gecikmelere neden olabilir. Gecikme sonrası 3 defa test yapmışsınız sonuç negatif bu durum da gebelik söz konusu değildir. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Merhaba kulak ağrısından dolayı doktora gittim orta kulak iltihabı çıktı doktor antibiyotik iğne verdi kullandım korunarak ilişkiye giriyoruz ama bu ay adetim gelmedi hamilelik olasılığı varmı?

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Tedaviniz de kullanılan ilaç muhtemelen gecikmeye neden olmuş. Siz yinede tedbiren gebelik testi yapın.

sıklıkla bacağımda kollarımda vücudumun bazı yerlerinde ağrı oluyordu doktor eklem iltihabı dedi antibiyotik verdi bu ay adet olmadım eşim prezervatifle korunuyor hamile olabilirmiyim

Merhaba, bazı antibiyotik türleri adet gecikmesi yapabiliyor . Adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum fakat tedbiren gebelik testi yapın.

Merhaba adet olmadan 5 gun once falan arveles icmistim basim agridigi icin korunmuyoruz iki gun once kahve rengi lekelenmem oldu iki gundur ara ara devam ediyor ama kan degil kavhe akinti bu hapin etkisi olabilirmi acaba yada hamilemiyimdir

Merhaba adet olmadan 5 gun once falan arveles icmistim basim agridigi icin korunmuyoruz iki gun once kahve rengi lekelenmem oldu iki gundur ara ara devam ediyor ama kan degil kavhe akinti bu hapin etkisi olabilirmi acaba yada hamilemiyimdir

Merhaba, ağrı kesiciler adet miktarını değiştirebilir. Gebe olup olmadığınızı test yaparak öğrenebilirsiniz.

Merhaba ben birkaç ay sonra 18 doldurucam
Geçen 12 Şubat'ta adet oldum 22 Şubat'ta da sevgilimle bir ilişki yaşadık tam bir birleşme değil sadece o kendi penisine dokundu sonra da birkaç dakika sonra benim vajinamla uğraştı ama sadece dudak kısmıyla yani içime girmedi
simdi ise adetin ilk defa 17 gün gecikti ama hiç hamilelik belirtileri olmadı bende sizce bu şekilde hamile kalmış olabilir miyim
Çok stres yapıyorum hamile miyim acaba

Geçen 12 Şubat'ta adet oldum 22 Şubat'ta da sevgilimle bir ilişki yaşadık tam bir birleşme değil sadece o kendi penisine dokundu sonra da birkaç dakika sonra benim vajinamla uğraştı ama sadece dudak kısmıyla yani içime girmedi
simdi ise adetin ilk defa 17 gün gecikti ama hiç hamilelik belirtileri olmadı bende sizce bu şekilde hamile kalmış olabilir miyim

Merhaba, zevk suyu nadirde olsa sperm hücresi içerebilir. Zevk suyu vajina içine sızmışsa gebelik söz konusu olabilir.İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Ayrıca adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir çok koşul gecikmeye neden olabilir. Tedbiren gebelik testi yapmanızı sonuca görede bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyorum.

Geri