Ağrı kesiciler antibiyotikler adeti geciktirirmi ?

slm idrar yolumda yanma vardı doktora gittim enfeksiyon var dedi ilaç verdi adet olmadım test yaptım 3 tane negatif sizce hamile olabiilirmiyim?

selam baş ağrısı çekiyorum uzun yıllardır doktora gittim sinüzit çıktı antibiyotik verdi eşim prezervatifle korunuyor adetim antibiyotikten gecikmiş olabilirmi

Merhaba, gebe olduğunuzu düşünmüyorum . Bazı antibiyotik türleri adet dönemin de gecikmeye neden olabiliyor. Kuşkunuzu gidermek adına yinede gebelik testi yapın.

Selam böbrek ağrısı çekiyordum yanlarım çok ağrıyor doktora gittim iltihap var dedi ve antibiyotik verdi adet olmam gerekirken adet olmadım eşimde korunuyor sizce hamilemiyim

Merhaba, bazı antibiyotik türleri adet gecikmesi yapabiliyor. Eşinizin korunduğunu belirtmişsiniz ne tür bir doğum kontrol yöntemi uygulandığın dan söz etmemişsiniz. Geri çekme yöntemi uygulanıyorsa gebelik söz konusu olabilir. Durumunuz dan emin olmak adına hcg testi yapmanızı öneriyorum.

Evli değilim yaklaşık 20 gündür dişlerimden dolayı tedavi görüyorum kullandigim ilaçlar ufak tedavilerde kullanılan ilaçlar değil açıkçası ve adetim gecikti her tarafım şişti halsizlik huzursuzluk uykusuzluk aldı başını gidiyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum istediğim tek şey bir an önce adet olmak bi önerisi olan var mı?

Evli değilim yaklaşık 20 gündür dişlerimden dolayı tedavi görüyorum kullandigim ilaçlar ufak tedavilerde kullanılan ilaçlar değil açıkçası ve adetim gecikti her tarafım şişti halsizlik huzursuzluk uykusuzluk aldı başını gidiyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum istediğim tek şey bir an önce adet olmak bi önerisi olan var mı?

Bu durumda hekime görünmeniz en doğrusu . Adet gecikmenizin altta yatan nedeni belirlenir hekim ona göre ilaç reçete uygular.

Merhaba nisanlimla 2hafta önce korunmasız ilişkiye girdik ama dışarda boşaldı. Adet düzensizliğim bu zamana kadar hiç olmadı. 2gun once adet olmam gerekiyordu olmadım. Hamilemiyim

3 gündür adetim gecikti ve bu üst üste dolarex ağrı kesici aldım sizce bu yüzden mi adetim gecikmiştir

Geri