Ağrı kesiciler antibiyotikler adeti geciktirirmi ?

Merhaba nisanlimla 2hafta önce korunmasız ilişkiye girdik ama dışarda boşaldı. Adet düzensizliğim bu zamana kadar hiç olmadı. 2gun once adet olmam gerekiyordu olmadım. Hamilemiyim

Birliktelik esnasında doğum kontrolü uygulanmamış bu durumda gebelik söz konusu olabilir. Gebe olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.

merhaba yaz gribine yakalandım boğazım enfeksiyon kapmıştı doktorum abana antibiyotik verdi ilişkide genelde eşim korunur prezervatifle bu ay adet olmadım antibiyotik adet gecikmesi yaparmı yoksa acaba hamilemiyim

Merhaba, kullanılan bazı ilaçlar adet döngüsüne müdahale edebiliyor , antibiyotiklerde bunlardan biri. Gecikmeniz muhtemel antibiyotik kaynaklı ancak tedbiren gebelik testi yapmanızı öneriyorum

merhaba denize gitmiştik yaz giribine yakalandım boğazlarım şişti oktor ağrı kesici antibiyotik verdi normalde adetim hiç geçmezdi evli değilim ilişkiyede girmdm acaba adetim neden geçti ilaçlar adet gecikmesi yaparmı

Merhaba, adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Hastalıkların tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar adet gecikmesine neden olabilir. Dönem gecikmeniz muhtemelen kullandığınız ilaçlardan. Kaç günlük gecikme yaşadığınızı belirtmemişsiniz , 10 günlük bir gecikmeye sahipseniz bir kadın doğum uzmanına muayene olun..

kesinlikle etkiliyor kızlar, antibiyotik bir kaç gün belki ama antidepresan bende direkt 3 hafta atlatmıştı sonradan zor toparladım ama bir 4-5 ay içinde eski düzenini oturmuştu. Yanlış bilgi olmasın, bu benim başımdan geçen

Merhaba iyi günler benim adet duznsızlım var dıe Dr gttım ve bana bir ılac verdi kullan dıe dıenomet diye bir ılac kullanırken adet oldum ve bun 10 gun adetimın son iki gundur adet rengi degıslıgım var acık kırmızı penbe si bir renk neden olur acaba bırde bu ılac dogum konturolmu

Geri