Ah Bu Çocukların Cep Telefonuna Düşkünlüğü

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ah Bu Çocukların Cep Telefonuna Düşkünlüğü
Kızlar eminim ki bizimle aynı durumu yaşayan birçok kişi vardır. Biliyorsunuz bizim ikiz bebişler var şu an 20 aylıklar. Tam hareket ve yaramazlık zamanları birde keşfetme diyebilirim.

Özellikle ikizlerimizden erkek olan Ömer resmen kendini paralıyor sebebi de cep telefonu... Babası yada ben artık ağlamalarına çaresiz kalıp veriyoruz telefonu gördüğü an pepeee diye bağırıp ağlamaya başlıyor. Kardeşi Elif sırf gıcıklık vermek adına ne zaman Ömer telefonu eline alsa hemen gelip çocuğun elinden telefonu kapıyor az biraz cazgırda hahaha:hayal:

Merak ettiğim bizimle aynı durumda olanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum sizlerde de aynı sorunlar yaşanıyor mu çocuklarınız cep telefonunuzu isteyip ağlıyorlar mı yada bu konuda neler tavsiye edersiniz?

Ama zekaları gelişiyor :) Misal 2 yaşında olmayan pepe manyağı ömük oğlan tuş kilidini her telefona her markaya göre ayrı açmayı biliyor. O küçücük elleri ile aşağı yukarı hatta resim büyütmeyi bil biliyor :) Bide kandırıyor bizi peppe diyor başka şeylere giriyor sahtekaaaar :D:D

Telefonumun tüm ayarlarına giriyor hatta ne yapıyorsa bazen bizi bayağı uğraştırıyor haa birde resim çekmeyi öğrenmiş ama resim demeye bin şahit ister:D:D

Sabah ki manzaraya zaten hala gülüyorum:D:D Cadı Elif Ömer den telefonu aldığında çaresiz bir şekilde ağlaması yok mu hahaha Bir kerede sen çek çekebilirsen al kızın elindeki telefonu ama cıx kızım hakkından geliyor cazgırım, can parem oyhh annesinin babasının birtek gülü o :)

Zekalari baska seylerle gelissin. Bizim cücük 3 bucuk yasinda 2 yildir kendi odasinda. odasini ayirdigimdan beri sabah kalktigi zaman ilk yaptigi sey bizim odaya gelip telefonlarimizi alip karistirmak oluyo. Ama cok sukur azalttik bu huyunu. Göz onunde bulundurmamaya calisiyorum. Gündüzleride onun görup ulasamayacagi yere koyuyorum. Ama artik daha buyuk sorunlarimiz var!:S

Bizim bücürük Ömer tam bir elektronik hastası babası kılıklı şey:D:D Telefondan kurtarsak mutlaka karıştıracak bir elektronik alet buluyor kendine hatta yazın oyuncağıyla vura vura lcd televizyonu parçalamış kereta hahaha televizyon noldu diye merak ediyorsanız pert oldu hahaha yenisi geldi eve.. Çocuk büyütmek hakkaten zor iş Allah acılarını göstermesin ama büyük bir özveri ve sabır istiyor.

Bizimde simdi nintendo , laptop vs. kavgamiz var. Herkesin annesi babasi aliyomus bi biz almiyomusuz. Ahh o herkes varya zaten kasinma.Ama alinmicak kararliyim. Istedigi kadar aglasin. Anasi babasida laptopla nintendoyla büyüdüydü ya hahaha

Küçükken büyüsünler diyoruz ya inanki bana ergenlik çağında olan en büyük oğlumuz olduğu için biliyorum büyüdükçe istekleri de farklı oluyor hatta bazen keşke hep küçük kalsaydılar diyebiliyorsun:D

Geri