ah bu erkekler...

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
ah bu erkekler...
kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.

Son düzenleme:
canım bence içinden geldiği gibi davran yani doğal birşeyler yarat.onun çok hoşlandığı birşey varsa onu yap. mesela onun sevdiği yemekleri yap veya onun sevdiği bir filme gidin açık havada bol yürüyüz yapın iyi gelecektir.

canım bence içinden geldiği gibi davran yani doğal birşeyler yarat.onun çok hoşlandığı birşey varsa onu yap. mesela onun sevdiği yemekleri yap veya onun sevdiği bir filme gidin açık havada bol yürüyüz yapın iyi gelecektir.

canım sadakatın dediklerine aynen katılıyorum ama sana başka birşey tavsiye etcem
psikoloğa gitmeyi kabul ederse gidin ama zannetmem gideceğini eşimden biliyorum benimkide aynı dertte depresyon ilaçlarının faydası olduğuna inanıyorum eşimi zorla kullanmaya ikna ettim bakalım nolcak bende kullanıyorum ve çok faydasını gördüm...tabi siz bilirsiniz yine bir doktora danışın

Geri